Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, od 2 tygodni mam nieprzyjemny problem z komputerem, Gdy klikam przycisk zamknij to komputer zamiast się normalnie wyłączyć, przechodzi tylko w coś na zasadzie hibernacji - wentylatory dalej chodzą i świecą się diody na płycie głównej. Dlatego za każdym razem gdy chce wyłączyć komputer musze przytrzymać przycisk zasilania na kilka sekund aby odcieło zasilanie :/ Dodatkowo gdy nie korzystam z komputera i ten przechodzi w tryb uśpienia to nie ma opcji żeby go z tego trybu uśpienia wybudzić. Próbowałem coś pozmieniać w opcjach zasilania w panelu sterowania i jakiś pare prostych sposobów które udało mi się wygooglować ale nic nie pomogło. Może ktoś z was miał podobny problem i udało się go rozwiązać? Może jeszcze dodam, że zaczeło się tak dziać jak podłączyłem dysk zewnętrzny od kolegi, ale skanowałem komputer i niby nic nie wykryło, może przypadek.

#problem #komputery #pc #windows #komputer
  • 2
  • Odpowiedz
@Shooter6661: Ja miałem w starym lapku inny problem ale bardzo zbliżone objawy. Mianowicie jak dawałem zamknij to się restartował i przechodził w tryb obciążenia. Pewnie w moim przypadku ktoś podpiął sobie koparkę i dopiero całkowity format pomógł. Też żaden antywirus. WD czy inne cuda nie wykrywały żadnego niepożądanego programu. Ja obstawiam, że u Ciebie może być podobnie
  • Odpowiedz