Wpis z mikrobloga

#katowice Znacie jakieś fajne miejsce najlepiej nad jeziorem/stawem gdzie można podjechać legalnie(!) terenówką posiedzieć odpocząć, zrobić grilla najlepiej mniej uczęszczane? #katowice #jezioro trochę #offroad
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
takie znam :) szukam czegoś gdzie mogę podjechać, oczywiście bez śmiecenia i robienia syfu. Jezioro też nie konieczne. Może inne fajne i ciekawe miejsce.
  • Odpowiedz