Wpis z mikrobloga

a skad on ma znac akurat definicje zmyslona przez jakiegos rufusa ze strony dla patusow wykop.pl? moze po prostu uzywa klasyfikacji OECD?

@SmugglerFan: No nie wiem kto tu ma rację. Jakiś rufus ze strony dla patusów czy ktoś kto sądzi, że osoba zarabiająca minimalną krajową należy do klasy średniej?
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Wydaje mi się, że zarówno ja jak i Ty mówimy o dwóch różnych kwestiach. Bo ja mówię o klasie średniej, a dostałem definicję przeciętności czy mediany. A klasa średnia to nie ktoś przeciętny.
Znalazłem coś takiego "(...) Portal INNPoland.pl w swoich wyliczeniach zwrócił uwagę na to, że zarobki w Polsce w ostatnie 4 lata wzrosły o 40 proc., więc prawdopodobne, że i mediana podskoczyła o tę wartość i wynosi
  • Odpowiedz
Jakie to jest #!$%@? smutne że ważniejsze od jakości znajomości jest to czy ta znajoma kupuje w takim samym 'drogim' sklepie jak ty. Jest to takie puste że aż depresyjne.
  • Odpowiedz
@Pan_Mysz: Zauważ, że zazwyczaj są to działalności: usługi w zakresie opieki medycznej, służące profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia – jeśli jesteś lekarzem, lekarzem dentystą, pielęgniarką, położną lub psychologiem. Przejrzyj media społecznościowej tej dziewczyny i odpowiedź sobie sam ...
  • Odpowiedz