Wpis z mikrobloga

@Dlkvv: na zachodzie klase srednia stac na LV itp. Nie wiem czemu w PL Gues jest uznawana za jakas lepsza firme. W UK to raczej wisi w TKMax i wykupuja to raczej osoby bez kasy. Starsznie tandetne rzeczy.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: chwalenie się że jest się śmiesznym konsumpcjonistą dla którego nadrzędną wartością jest posiadanie drogich szmat. Moim osobistym życiowym sukcesem jest to, że mam #!$%@? w obwieszanie się drogami rzeczami na pokaz.
  • Odpowiedz
Jako grupa Game Changers polska współpracujemy z amerykańską firmą, która jest firmą globalną (działa w ponad 120 krajach, a z platformy korzysta ponad 250 tys. osób). Oferuje dostęp do platformy edukacyjnej, na której uczymy się inwestować i zarabiać na rynkach takich jak: Forex, Krypto, NFT, Opcje binarne, Akcje. Cała platforma jest w języku polskim. Z racji tego, że IGenius współpracuje z Endotech, jest też możliwość korzystania ze sztucznej inteligencji.

XD

"W reklamach
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Kocham tych influencerow, ktorzy nie maja nawet dzialalnosci i szydzą z innych. Moze miec sp zoo lub dzialalnosc na kogos innego, ale cos mi sie tu nie zgadza. Wyglada na to, ze jej model dzialalnosci jest prosty, dlatego zwykle JDG jest okej. Jesli przekracza 200k zl wtedy musi być na VAT'cie - jesli ktos mowi, ze duzo zarabia i ma JDG rownoczesnie nie będącna VAT'cie wtedy cos "smierdzi"...
  • Odpowiedz
@Pawel993: Ziomeczku, nie wiesz czym jest klasa średnia. Klasa średnia =/= bycie przeciętnym. Klasa średnia w polskich warunkach to 2-3 samochody, dom, ziemia, własne firmy lub bardzo dobry etat typu chirurg czy prezes zarządu większej firmy. Zarobki w okolicach 40-50k na rodzinę 2+2.

@resuf: a skad on ma znac akurat definicje zmyslona przez jakiegos rufusa ze strony dla patusow wykop.pl? moze po prostu uzywa klasyfikacji OECD?
SmugglerFan - >@Pawel993: Ziomeczku, nie wiesz czym jest klasa średnia. Klasa średnia...

źródło: Screenshot 2024-05-16 234535

Pobierz
  • Odpowiedz
przychodzi im grupa ludzi w porobionych ubraniach (tak, to widać) przymierza wszystko i się nagrywa xD

@The_Rainman: Moja różowa siedzi na Vinted często. Można tam kupić za niemałe pieniądze torby ze wszelakich ''luksusowych'' sklepów. No ciekawe, kto to kupuje i w jakim celu xD
Zresztą ostatni wyciek z Pandabuy wiele mówi xD
  • Odpowiedz