Wpis z mikrobloga

nie wiem czy klase średnią stać na koszule z burberry za 2500 zł czy płaszcz za 25 tys zł

torby po 15 tys zł...

klasa średnia to do turcji na zakupy jeździ


@Pawel993: Ziomeczku, nie wiesz czym jest klasa średnia. Klasa średnia =/= bycie przeciętnym. Klasa średnia w polskich warunkach to 2-3 samochody, dom, ziemia, własne firmy lub bardzo dobry etat typu chirurg czy prezes zarządu większej firmy. Zarobki w
  • Odpowiedz
instagram sprawdzony z teraz. Bije po oczach kasą. T-shirt New Balance 150zł i torebka na zakupy Karl Lagerfeld za 220zł wg Zalando, czasem ma na sobie buty Karl Lagerfeld za około 700zł wg Gomez, oraz bluzkę z Guess za 170zł. Chyba za małe kupiła te wszystkie rzeczy z Dior i LV, bo nie nosi :(


@czlowiekbozy: Aż bym założył insta "steal her look" i takie podsumowania wstawiał, oczywiście z wołaniem
  • Odpowiedz
Brunello Cucinelli za 200usd


@szmichal: 300USD, sześć lat temu. I w sumie to nie 300USD, tylko więcej jednorazowo, bo to customowe t-shirty na wymiar. ;)

Różnice między klasą średnią a wyższą (czy niższą i wyższą) to jest nic w porównaniu do odskoku Zucka, Muska, Arnault, czy Bezosa. Oni mają tyle majątku, ile produkuje np. Luksemburg rocznie. A nie - źle popatrzyłem. Najbiedniejszy (Zuck) ma dwa razy tyle. ;)
  • Odpowiedz
@Krachu: gówno prawda.

Gdybyś założył kilka razy ubranie zrobione z dobrych materiałów, np lniane ubranie latem, wełna merynosa/futro zimą, gdybyś zobaczył jaki komfort dają skorzane buty, jak przyjemnie grzeje w łapki kurtka z ocieplonymi kieszeniami i jak ładnie takie ubrania leżą na człowieku, to nigdy nie wróciłbyś do plastikowych ubrań z sieciowek w których latem jest gorąco, zimą zimno, po jednym praniu wyglądają jak szmata do podłogi a ich "lniane"
  • Odpowiedz