Wpis z mikrobloga

Ktoś mi mówił, że w miejsce zamkniętego Dinette na Placu Teatralnym będzie otwierać się tajska restauracja ThaiThai, która jest już m.in. w Poznaniu i Warszawie. Z ciekawości wszedłem na ich stronę żeby zerknąć na menu. Poziom oderwania cen tych dań od rzeczywistości jest chyba jeszcze wyższy niż w znanym chyba tylko z wysokich cen Selection na Wyspie Słodowej (gołąbki za 112 PLN) czy NAI na Bulwarze Staromiejskim (gołąbki za 70 PLN xD)

Tutaj co prawda gołąbków w menu nie ma xD ale jest np. kaczka za stówę; krewetki za 110 PLN; green curry za 70 PLN xD Dalej makarony i smażony ryż również za 70 PLN, zupa z kaczki za 46 PLN czy starter z grillowaną ośmiornicą za 89 PLN xDDDD

Coś czuję że Majonezowy Golem juz zaciera ręce i niebawem będzie spamował rolkami z tego miejsca zachwalając "unikalne tajskie smaki w nowej odsłonie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

machającypapiez.jpg


#jedzenie71 #wroclaw
kyloe - Ktoś mi mówił, że w miejsce zamkniętego Dinette na Placu Teatralnym będzie ot...

źródło: thaithai

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
zgadzam się ceny oderwane. Natomiast jest to imo najlepsza restauracja w Poznania. Bardzo dobra jakość i obsługa.Wole iść raz na miesiąc tam niż 4 razy miesiący na pizze za 42 zł + 10 za picie.


@wielki_hrabia_mistyfikacji: Oho witam jednego z tych co wolą zjeść "JEDNĄ POŻĄDNĄ JAGODZIANKĘ ZA 30ZŁ NIŻ 3 ZA 10ZŁ!!!!111ONEONE". A chyba wczoraj krążyło po gorących jak to we Włoszech przy Schodach Hiszpańskich koleś zjadł #!$%@? Croissanta za
  • Odpowiedz
@kyloe: A no to widzisz. Dawno nie łaziłem po Wrocławiu i się zdziwiłem, że na Wyszyńskiego się pojawiło.

Masz na myśli, że w Pedecie będzie teraz Dinettte?
  • Odpowiedz
jak ludzie będą kupować to znaczy, że ceny są dla nich w porządku.


@Karton_ze_szklem: bo ludzie nie zdają sobie sprawy że w Polsce rozwarstwienie społeczne rośnie i jest sporo osób które mogą sobie pozwolić na drogie jedzenie. Dodatkowo coraz więcej zagranicznych osób z kapitałem osiedlających się tutaj bo tanio no i ceny powoli rosną do ich poziomu.
  • Odpowiedz
  • 1
Masz na myśli, że w Pedecie będzie teraz Dinettte?


@Morguliusz: W Renomie, ale nie w strefie Pedet food court tam gdzie wszystkie inne "jedzeniownie", a od frontu, od Świdnickiej bardziej - z wejściem od strony ulicy
  • Odpowiedz