Wpis z mikrobloga

co by nie mówić nie spodziewałem sie i trzeba oddać prawiczkowi że w tej beznadziei którą prezentował ostatnimi czasy wczorajszy strim dało sie oglądać ze względu na to, że tak jak kiedyś waldemar sie pojawił i była draka że parobek jest pedofilem tak teraz pojawia sie nowy menel i rozje*ał mnie wątek że wiking kierował szajką która porwała perełke jak miała 3 latka xD, turecki dywan powinien iść właśnie w te strone czyli ściągać nowych meneli dzięki czemu będą pojawiać sie smaczki z życia lumpów z sobótki i okolic, ale to paranoik i zaraz wszyscy go okradną z majtek marki adidas w tej chatce z gówna. kończąc to miałem niezłą beke jak wchodził w dupe temu wikingowi cały czas i sie pytał czy jeszcze wpadnie na strima xD
#bystrzaktv #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
nie emocjonuj się tak, dziecioku, bo z tego wszystkiego narobisz pod siebie i będzie trzeba ci pampersy zmieniać, więc twoja mamusia na pewno nie byłaby z tego powodu zadowolona, że pod swoim dachem trzyma taką ofermę, która całe dnie siedzi przed komputerem,ani pracy, ani hobby, ani zajęć, ani nawet grosza przy dupie i jeszcze robi pod siebie. ty wszechstronnie uzdolniony, wszystkowiedzący, niesamowity, mały karakanie. tylko stawiać poprawnie przecinków nie nauczyli cie w
  • Odpowiedz