Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Ja to nie rozumiem jednego, z strony komentujących ( zwłaszcza Grazyn na fb), a mianowicie zmiany formuły programu, na to że widzowie mają głosować kto ma przechodzić dalej, i wygrać. Bo teraz wygrała Agnieszka, która wielu osobom nie siadla ( mi też), i trzeba zmienić całą formułę
Nie wiem czy ludzie nie widzą że w tym właśnie jest sedno tego programu. Uczestnicy nie mają z tylu głowy że widzowie na nich głosują, więc zachowują się często nie na pokaz, i nie starają się być nienaganni, jak na przykład w Love Island. Do tego, jak sami wybierają między sobą to dochodzi sól tego programu, i cały fun, czyli te knowania, intrygi, podmianki, i rozmowy za plecami. Ludzie chcą całkiem wykastrowac ten program. Jeśli wydawca naprawdę zmieni formułę, na głosowanie widzów, to jedna edycja, i się to znudzi ludziom, na ich własne życzenie
  • 4
  • Odpowiedz
@Ateeeny Tylko zmiana formuły była postulowana już od wcześniejszych edycji, bodajże od 4. Plus i tak się nie da. Love Island jest robiony na żywo, HP9 kręcą teraz, a emisja we wrześniu xD
  • Odpowiedz