Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Ostatnia klatka z lajta. Łysy znowu udaje, jutro pewnie będą rekordy wyświetleń na Lajcie. Niezla manipulacji udawać zwale:). Dla tych co twierdzą że był n------y, przypominam że on się zawsze pilnował z alko. Clickbite często się u niego pojawiają :)
zbyszek-krol - #raportzpanstwasrodka Ostatnia klatka z lajta. Łysy znowu  udaje, jutr...

źródło: 1000001023

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zbyszek-krol Nie rozumiem co masz na myśli, że pilnował się z alko będąc nagurwionym na KAŻDYM lajcie z Sihanoukville ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ten człowiek rzadko jest trzeźwy. Ostatnio miał najwyraźniej detox, który właśnie się skończył xD

Mumin, zapytany o czas trzeźwości prezesa, powiedział na jednym z lajtów, że występuje tylko w kilka minut po obudzeniu xD

To dość swoiste dla alkonów, not to hurt our feelings
  • Odpowiedz
@zbyszek-krol:

że on się zawsze pilnował z alko. Clickbait'y często się u niego pojawiają :)


Szybkie dementi: nie. on 80% live'ow byl n----------y. Nawet z nim po (jego) pijaku nie raz rozmawiałem, donejtowo (niby 1000 osob na live, promocja kanalu za 5zl jest oplacalna). Komenarzami słownie na wizji (kiedy ja mialem odpalonego jego lajta, a on odpalił mojego. [tak, to, to, gdzie głos nie nagrywał 100x i nie dało się
  • Odpowiedz
donejtowo (niby 1000 osob na live, promocja kanalu za 5zl jest oplacalna)


@lskx: wcześniej Łysy, teraz czytam o donejtach u Spocucha. Po co ściemniasz? Jaka reklama? Chcesz wpłacać, wpłacaj Twoja sprawa i portfel. Tylko nie memlaj, że ich nie wspierasz.
  • Odpowiedz
  • 0
@lskx: chodziło mi o to że nigdy , nie upił się tak jak klapek, że prawie robił pod siebie :) Zawsze jakiś kontrola była, a tu nagle odpalił na 10 min niby totalnie naje...by. Śmierdzi mi tu farmazonem ostrym. Dzisiaj odpali lajta i zarobi na tym. Zobaczycie.
  • Odpowiedz