Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Chciałabym żeby trochę bardziej się postarał.

@rozowyslonikx: Skoro on zaprosił Cię na pierwszą randkę, to Ty mogłabyś zaprosić go na drugą. Myślisz że facetom chce się skakać wokół dupek które się nie starają?
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx rób jak uwazasz, albo będziecie się dogadywać, albo nie :) faceci są różni, niektórzy lubią stawiać obiady. Ja właśnie preferuje kawę, zwykły spacer, a w taka pogodę najchętniej piwko na ławce w parku. Jak mogę wypić piwko na ławce z dziewczyną, to już dla mnie znak, że jest szansa że się dogadamy. Tak jak mówisz, każdy ma swoje wymagania.
  • Odpowiedz
ten kto zaprasza ten płaci


@rozowyslonikx: XD to ciesz sie, ze ktos zaprasza i placi, a nie jeszcze wybrzydzasz. Jak Ci nie pasuje to daj mu spokoj i tyle. Dorosle dziecko, ktore nie potrafi komunikowac swoich potrzeb i jeszcze liczy, ze ktos za to zaplaci, kek.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx:

ten kto zaprasza ten płaci, on najwidoczniej proponuje to na co go stać, nie chce żeby chłop miał określony budżet na wypady ze mna


ale obiad to proponujesz Ty...

chłopak powinien z każdym krokiem coraz bardziej się starać a nie ze znowu kawa


W takiej sytuacji następnym razem kolacja ze śniadaniem nieuchronnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matt-pitt chyba dalej wierzę w to co ludzie piszą. Głupie wiem. Z tymi plusami to mam to bardzo w dupie i nie wiem czym się ludzie jarają. Kiedyś z bliżej nieokreślonych przyczyn dali mi tu bordo. Zdziwiłem się bardzo.
  • Odpowiedz
Poznałam chłopaka w #poznan nie #tinder Na pierwszą randkę zaprosił mnie na kawę. Było bardzo fajnie. Teraz znowu proponuje kawę. Nie chce na kawę chce na obiad. Mam mu powiedzieć wprost czy się obrazi i pomyśli że jestem roszczeniowa? Chciałabym żeby trochę bardziej się postarał. Jesteśmy dorośli


@rozowyslonikx: powiedz mu że w ramach rewanżu teraz ty zapraszasz go na obiad. Jeśli nie na mieście to zrób coś dobrego w domu.
  • Odpowiedz