Wpis z mikrobloga

Poznałam chłopaka w #poznan nie #tinder Na pierwszą randkę zaprosił mnie na kawę. Było bardzo fajnie. Teraz znowu proponuje kawę. Nie chce na kawę chce na obiad. Mam mu powiedzieć wprost czy się obrazi i pomyśli że jestem roszczeniowa? Chciałabym żeby trochę bardziej się postarał. Jesteśmy dorośli #logikarozowychpaskow #rozowepaski #randkujzwykopem
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rozowyslonikx Niestety kobiety w obecnych czasach same sobie zapracowały na to co mają. Nie przecze że nadal kobiety mają lepszą pozycję na starcie, ale widzę też, że jest pewien próg męskich doświadczeń po których taka osoba, a może i w przyszłości wieksza liczba mężczyzn będzie bardziej ostrożna w wydatkach na początku znajomości.

Chciałbym nadążać za tym jak świat się zmienia i co mają w głowach obecni nastolatkowie. Wiele wynosi się z
  • Odpowiedz
ten kto zaprasza ten płaci, on najwidoczniej proponuje to na co go stać, nie chce żeby chłop miał określony budżet na wypady ze mna


@RozowySlonik no to jak masz taką ochotę na obiad, to go zaproś na obiad i zapłać w myśl swojej zasady. Nie rozumiem w czym problem.
  • Odpowiedz
  • 0
@garfild1994g przecież to znana tutaj żywieniowa p---------a, prostowała.kiedys, że chodzi i naciąga chłopów na darmową szame, gardząc nimi otwarcie co było czuć po samym sposobie pisania.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx kiedyś zabrałem dziewczynę na obiad w jedno z moich ulubionych wyjątkowych miejsc. Cudnie wyglądała o------a jak stróż w boże ciało jedząc pierogi w barze mlecznym obok pana żula. Z uśmiechem wzięła to na klatę, a dzisiaj jest moja żoną.
Cieszę się że mam to za sobą, bo roszczeniowość dzisiejszych kobiet jest poza wszelką skalą.
  • Odpowiedz
Nie chce na kawę chce na obiad


@rozowyslonikx: Zajebisty tekst :D

Moim zdaniem koniecznie musisz isc z nim na obiad - jak można inaczej porozmawiać poważnie jak dorośli ludzie nie mając jedzenia w ustach. Przecież na takiej kawie to go nie poznasz, nie dowiesz sie kim jest, jakie ma zainteresowania i jak przeżuwa. Tylko i wyłacznie obiad.
  • Odpowiedz