Aktywne Wpisy

Melkovva_ +1
Lecimy z tym #glupiewykopowezabawy
Początek roku, druga połowa miesiąca, na szczęście już mam wodnika w znaku a w dzień urodzenia mam i imieniny i dzień babci xD więc wesoło xDDD
Początek roku, druga połowa miesiąca, na szczęście już mam wodnika w znaku a w dzień urodzenia mam i imieniny i dzień babci xD więc wesoło xDDD
źródło: 38444
Pobierz
wscieklizna_irl +19
Ktoś mi kubek w robocie z-----ł xDd kawy nie będzie
Co do kierwy
Co do kierwy





Czemu już nie ma takich bajek ?
Nie ważne czy za dzieciaka czy nawet teraz ... obejrzał bym to gdyż ta kreskówka lepiej uczyła niż 3/4 polskich szkół o organizmie człowieka.
źródło: pol_pl_Puzzle-200-el-Bylo-sobie-zycie-7975_2
Pobierz@Walnij_Kielona: są, nikt tego nie zakopał.
Do obejrzenia na YT, streamingu czy na VHS.
Chciałbyś nowa
źródło: 1000013144
Pobierz