Wpis z mikrobloga

1. Jakie RTA polecacie? (zależy mi jedynie na smaku i żeby obsługiwał proste grzałki oraz meshowe grzałki [jedną na raz])
2. Jakiego boxa z ładowaniem przez USB polecacie? Jedno lub dwa ogniwa (wiadomo ze 16850), ale z wbudowaną baterią/zasilaniem tez moze byc
3. Skąd można zamawiac? cigbest, e-cigler, cos jeszcze? kiedyś z gearbesta mozna bylo ale teraz widze ze juz nie mozna xd
#epapierosy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@marek-wozniak-750: Witam mojego jednego z dwoch ulubionych ekspertów tagu, jeszcze waspin moglby też cos polecić :D Spodziewałem się z twojej strony rda+squonk bo wrocilem do epetów tydzien temu i wykopowy risercz przeprowadziłem co na tagu słychać :D

1. Żadne - profile rda z claptonowymi siatkami polecam

@marek-wozniak-750: troche problematyczny z dostępnością ten profile rda, jedynie u majfriendów widze. Przesiałem aukcje i jedyne dwa niebędące na 100% klonami/replikami/podróbami widze z AosVape i cnvape, być może któregoś z tych zamówie.
Btw. claptony z siatkami? Masz na myśli jakiegoś egzotycznego
  • Odpowiedz
@siadatajta profile: mam klon nieużywany, mogę za pół ceny wysłać... Możesz używać pulse jako zasilanie... Btw, jest też zasilanie profile gdzie możesz zupełnie wyrzucić butelkę i włożyć drugie Aku /18650/... Na foto masz siatkę zrobioną z drutów Clapton... Od razu napiszę że pulse 3 trzy to #!$%@? bo: plastiki, nalewanie, wielkość, rda powyżej 22mm odstają... Co nie zmienia faktu że używam ;)
marek-wozniak-750 - @siadatajta profile: mam klon nieużywany, mogę za pół ceny wysłać...

źródło: d67db05ece154614ba1ea22276b3ba23

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
profile: mam klon nieużywany, mogę za pół ceny wysłać.

@marek-wozniak-750: uuu jezeli to bedzie połowa ceny u chińczyka to może sie skusze, ale najpierw boxika musze mieć już jakiegoś :D

Na foto masz siatkę zrobioną z drutów Clapton

@marek-wozniak-750: fajna, taki clapton mesh lepszy od wszystkich
  • Odpowiedz