Wpis z mikrobloga

Wykop zdominowany przez akcje Klapka wczoraj i dzisiejszy gniot. Ale inne pytanie kto Was czasem mega bawi. Tak tak wiem PDF Krzyś ale ja jakoś lubię tą Sine laską ma dystans i teksty jakie sądzi są zabawne. Ostatnio Dupka rośnie jak ją nauczył Spocony. #!$%@? vel naćpany Klapek też zabawny w zestawieniu z trzeźwym Zezolem.
Na ur jak Madzia zniknęła i widzowie po 20 min Mumina dopytywali gdzie poszła to na końcu sprawdził. Okazało się że poszła do sypialni niby był tel a później zasnęła no i poczochrana wróciła na live. Akcje są tam czasami dobre.

To ankieta w ruch….

#raportzpanstwasrodka

Kto jest naj naj zabawniejszy ?

  • Klapek vel Zezol 23.8% (10)
  • Zezol vel Spocony 4.8% (2)
  • Muminy 7.1% (3)
  • Maniek 11.9% (5)
  • Krzyś rower vel Zezol i goście 16.7% (7)
  • Klapek solo 9.5% (4)
  • Zezol solo 4.8% (2)
  • Krzyś vel Sina 16.7% (7)
  • Krzys solo 4.8% (2)

Oddanych głosów: 42

  • 17
  • Odpowiedz
PDF Krzyś ale ja jakoś lubię tą Sine laską ma dystans i teksty jakie sądzi są zabawne. Ostatnio Dupka rośnie


@Dzikamery: Tam same zboki pdfy,jak można ich lubić,za co ?

Nieletnią Sine pierwszy zgwałcił klapek jeszcze w Meet Friends,zapłacił Win i pojechali razem.
Jest filmik jak jadą tuktukiem do niego na noc,ona skrzywiona,a on podjarany po yabie zaciesza.
Potem już przeszła w ręce spoconego krzycha,może dlatego nie utrzymują za bardzo kontaktu.¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Knoblauch:
Nie pamiętam jakiś ze starych odcinków jak bujali się u Win w tym przybytku Meet Friends.
Ktoś niedawno wrzucał shorta z tego jak klapek jedzie z nią sam tuk tukiem /ze 3-4 lata temu/
,i pokazuje ukradkiem jak bidna siedzi wystraszona,a on chwali się z kim jedzie na noc do domu.
  • Odpowiedz
  • 2
@Moczymorda77:
1. To nie są moi idole
2. Nie pochwalam ani żebractwa ani sexu z małolatami
3. Czasami mnie tak oni bawią mam może dziwny vibe … czasami Muminy czasami #!$%@? Klapek doprowadza do śmiechu
4. Odpowiedz teraz sam sobie ile wokół Ciebie kolegów czy koleżanek ma dzieci i mężów żony a wali je z koleżankami kolegami z pracy … i litości nie pisz mi że nie znasz.
5. Ile 14-16
  • Odpowiedz
a to nie był odc jak Klapek pojechał do Krzycha on niby śpi zamknięte a wraca i z rogu kamery była Sina? I to była niedziela.

@Dzikamery:
Bardzo możliwe,ona jak Srejlay nie jednemu kambożulowi dawała zanim wylądowała u krzycha pdf.
Nosacz hebrajski lucjan też kiedyś oddał Sreylay do chińczyka,a ten poużywał i oddał że niby nie zna języka i nie nadaje się do pierogarni,wróciała z płaczem.To są sprzedane prostytutki taki ich
  • Odpowiedz
  • 0
@Moczymorda77: No właśnie więc nie mieszaj na wykopie. Sina wtedy już rządziła z Krzychem i Klapek ją zabrał tym tukiem. Kiedy to klapek w stolicy spał poza domem kur on nawet tam znajomych dobrych kolegów nie miał a wiecznie u nich w domu rodzina Twaroga przesiadywała !
  • Odpowiedz
Sina wtedy już rządziła z Krzychem i Klapek ją zabrał tym tukiem. Kiedy to klapek w stolicy spał poza domem kur on nawet tam znajomych dobrych kolegów nie miał a wiecznie u nich w domu rodzina Twaroga przesiadywała !


@Dzikamery: !
To coś słabo jesteś poinformowany w temacie uniwersum,jak Tharong była u rodziców
,a nie w stolicy to łaził wiele razy na miasto balować sypiał potem u adama,w polonii.itp
Innych nieciekawych
  • Odpowiedz
  • 0
@Bimbas: nie obchodzi ale trzepie kasę po 3 miesiącach jaka zezol od 8 lat nie robi i jeszcze uczy co ma kto pokazywać i mówi na yt każdemu …. Tam zwyrodnienie każdy ma ! Jeden większe drugi mniejsze!
  • Odpowiedz
  • 0
@Bimbas: dla ciebie to chyba zboczenie jest sex na jeźdźca czuję… tylko o ciemku i po bożemu. Wszystko wszystkim ale nienawidzę zakłamywania rzeczywistości tyle w temacie.
  • Odpowiedz