Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest coś bardziej wkurzającego w naszym społeczeństwie niż awersja do small talku? Ja nie wiem.. jesteśmy wysoko rozwiniętym krajem, płacimy telefonami, jeździmy elektrycznymi autami, latamy po całym świecie a jednak nadal wszyscy boją się tego small talku jak ognia. Stoi jeden z drugim na przystanku, w kolejce, siedzi w autobusie i gapią się przed siebie albo w telefon. Potem płacz, że nie ma znajomych, nie ma dziewczyny a w ogóle to w Polsce depresja i nikt się nie uśmiecha, dramat.

#przegryw #przemyslenia #zalesie #incel #badoo #niebieskiepaski #samotnosc #depresja #tfwnogf #zwiazki #relacje #blackpill #tinder #feels #zycie #znajomi #redpill #polska #polak



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest coś bardziej wkurzającego w naszym s...

źródło: b092d5d2139c601fea7f4e8b7993f4b70c15a489338b74e5cdc593d52e26db2a

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
jesli to bedzie szczupla mloda dziewczyna to spoko. Ze starymi ludzmi to mi sie nie chce w ogole rozmawiac, byloby to jakies moje poswiecenie i koszt ktorego nie chce ponosic jezeli nie musze.


@Pasterz30: Jakie znaczenie dla small talku ma wiek, waga i płeć? Gdybyś miał do wyboru julkę, która potrafi mówić głównie o tik-toku i serialach, a starszą osobę, która jest miła, komunikatywna i ciekawie opowiada, to wolałbyś julkę?
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker jezeli rozmowa z Julka potencjalnie da mi dlugofalowo dostep do niej, jej znajomych i przelozy sie na fajnie spedzony czas to tak, wole Julke. Pamietaj ze poziom trudnosci rozmowy z Julka jest wprost proporcjonalny do korzysci wiec jezeli juz rozmawiam z Julka to trzeba korzystac
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: lol co mnie obchodzą przemyślenia i historie jakichś bab i dziadów których nigdy więcej nie spotkam. a najgorzej to jeszcze jak taki przegryw życiowy zacznie wylewać na mnie swoją historię gównianego życia i nie da się go spławić bez bycia chamem.

jedyny wyjątek od tej reguły to small talk z płodnymi julkami tak jak ktoś wyzej napisał, ale z drugiej strony one mają OGROM small-talku na socialach i tinderze wiec
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim: uważam że poziom wejścia do smalltalku zależy od interesu społecznego, jak już musisz otwierać mordę to lepiej żebyś miał coś sensownego do powiedzenia, zabijanie czasu tym nie jest, szkoda że jednak tak wiele ludzi czuje się lepiej jak nie zostaje sam na sam ze swoimi myślami
  • Odpowiedz