Wpis z mikrobloga

@Pally: To zacznę.Prey z 2017 mi nie wszedł,teraz zaczełem Outcast – A New Beginning......ale też mnie nie porywa zbytnio.Zaraz ma być Ghost Of Tsuhimia,i God Of War Ragnarock na piecach,jeszcze mam Steelrisinga nie ruszonego Banishers a z hack and slashy Grim Dawn kiśnie..........zaliczyłem The Callisto Protocol......a jeszcze mnie Lords Of The Fallen 2023 ciekawi
  • Odpowiedz
  • 2
@DEWASTATOR_TM: o panie, dużo gierek do ogrania xD bo pinokio długi nie jest zbytnio, zależy od skilla w sumie, czas przejścia może się różnić od 20 do 40 godzin, i czy też będziesz wszystko zwiedzał i czytał
  • Odpowiedz
  • 1
@DEWASTATOR_TM: to ja grałem w taki sposób właśnie że zwiedzałem wszystko, ale bez dodatkowego farmienia xp i no 40 godzin mi pykło, a dużo podejść do bosów nie miałem zbytnio, ale i tak chciałem zobaczyć każdy kąt bo mega mi sie podoba estetyka tej gry
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@DEWASTATOR_TM: są też mody na ułatwienie, jakbyś chciał po prostu zwiedzać ten świat i fabułę, no ale to jednak soulslike, ma być trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Elden Ring


@DEWASTATOR_TM: Niedawno ukończyłem Elden Ring'a i poza pewnym momentem, gdzie pewnie niepotrzebnie "odrodziłem" postać, by rozdać punkty umiejętności od nowa, nie było tragedii, tylko czasem trzeba wbić wyższy poziom, żeby pokonać danego bosa bez męczenia się. Z gier from software grałem wcześniej tylko w Bloodborne'a, więc nie jestem jakimś weteranem soulsborn'ów.
  • Odpowiedz