Wpis z mikrobloga

@JPRW: ja ze swojej pamiętam jak po raz pierwszy w życiu poznałem chrzestnego i zabrał mnie do maca i kupił karty pokemon. I byłem szczęśliwy, a to tylko 16 zł wszystko, bo była jeszcze strefa dobrych cen za 2 zł.
  • Odpowiedz
Naród polski ginie, bo dzieci nie jedzą wafli w kościele. Mam nadzieję, że Konfunia w ramach wolnościowej polityki wprowadzi jakiś przymus uczestnictwa w obrzędach religijnych.


@JPRW: Tylko ona ma częściowo rację, wiesz o tym? Ideologia feminizmu i lewactwa jest przeciwstawna do KK, który hamował kobiece zapędy betonując w swoich strukturach patriarchat. Kobieta w KK ma jasną rolę, matki i żony a nie wyzwolonej nimfomanki bez szans na dziecko, no chyba
  • Odpowiedz
Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Anglia też wyrosły na chrześcijaństwie, a obecnie od dawna są laickie i nadall są potęgami ekonomicznymi, politycznymi albo militarnymi.


@Lambo994:

Oj średnio jesteś w temacie chyba. Te kraje pod wieloma względami zdychają bardziej niż chrześcijaństwo w Polsce. Niemcy mają mniej czołgów niż my przekazaliśmy Ukrainie, dodatkowo obecnie nawet nie ma tam z kogo rekrutować do wojska. W wielu średniej wielkości miastach nawet nie zapłacisz kartą, bo taki jest tam stopień upowszechnienia dóbr elektroniki. PKB Niemiec ostatnimi czasy spada. We wszystkich wymienionych przez ciebie krajach zwyczajnie jest mniej bezpiecznie na ulicach i brudniej niż w Polsce. A także mniejszości etniczne są już na tyle duże, że realnie zaczynają zdobywać władzę w tych krajach i negatywnie wpływają na ich
  • Odpowiedz
@JPRW: nie chodzą do szkoły i kościoła ale za to wierzą w weganizm, kosmitów, planetę nibiru, wodę strukturyzowaną, kosmiczne energie, new age, homeopatię, wahadełka, wróżbiarstwo, smugi chemiczne, zabójcze 5G połączone ze szczepieniami i wiele innych Konfa to alternatywna medycyna pełną gębą. Jak nie kult maryjny to kult kosmosu i innych bzdur
  • Odpowiedz
@Lambo994: Ty z pod kamienia wylazłeś czy coś? XD Śmierć papieża to historyczne wydarzenie niezależnie od tego czy jesteś wierzący czy nie a politycznie oznacza zmianę władzy. To normalne że przy śmierci ważnych osób (No w Polsce dużo takich nie ma) robi się przerwę na obrzędy. Oczywiście że jest to pokazowe do bólu niczym show w tv ale takie ma być. A dzieci jak trzy dni w gałę nie pokopią
  • Odpowiedz
@JPRW: Nowi rodzice i ich gówniaki nie chcą wierzyć w Jahwe? O nie, polacy umierają jako NARÓD, bo wiecie, PRAWDZIWY polak to WIERZY w Jahwe na chmurce, polak co nie wierzy w pam buka to nieprawdziwy polak, podrabianiec.
  • Odpowiedz
@JPRW oczywiście. Teraz modne jest chodzić z dywanikiem i modlić się do pedofila na środku przejścia dla pieszych. Pejsatym w dupe wchodzić i paradować ze świecznikami. Najgorsi ci chrześcijanie, bo wafelka jedzą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@JPRW: Problem jest taki, że to że mało dzieci idzie do komunii to nie jest fakt, że Polacy się jakoś mega zlaicyzowali w ostatnich latach poprostu nie ma polaków. W mieście słychać tylko ukraiński na placu zabaw. To jest przygnębiające nikt nie musiał polaków wyniszczać sami się zniszczą. Koniecznością mieszkania w TOP3 i tego wszystkimi implikacjami.
  • Odpowiedz
@JPRW gościu trochę nie zrozumiałeś przekazu tego posta ale oczywiście musiałeś skorzystać z okazji hejtowac katolicyzm. Chodziło o to że tylko 8 dzieci idzie do komunii bo pewnie w tym roczniku jest tylko 8 dzieci w tej wsi.
  • Odpowiedz