Aktywne Wpisy

lubie-sernik +14
Dobra powiedzcie mi szczerze dlaczego nie śpicie w środku tygodnia o 2:30?
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.

serio_serio +5
ciekawe czy jak na wykop napisze się, że ksu i farben lehre to 2 najgorsze zespoły "punkowe", ktoś się oburzy o godzinie nocnej 00:43





Cześć! Szukam ciekawych gier planszowych coop na dwie osoby, najlepiej takich ktore maja jakas forme kampanii, zeby mozna bylo cos "przejsc".
Robimy z partnerka detox od komputera i chcemy przeorac pare planszowek.
Cos w stylu Descent 3 edycja.