Wpis z mikrobloga

@nick230: a od kiedy widok w mieszkaniu ma znaczenie? Jak masz widok na okno sąsiada to ok, niezbyt fajnie, ale widok na przestrzeń, czy to ulica czy tory to nie jest problem. A Mogilska to chyba jedna z lepszych okolic w Krakowie, bardzo dobrze skomunikowana, przystanek pod nosem, możesz jechać w każdą stronę, pod nosem sklepy, parki, biura, usługi, w zasadzie wszystko
  • Odpowiedz
@January-zwiedza-szpary: mieszkałem dokładnie w tej okolicy z ogłoszenia i tramwaje w żaden sposób mi nie przeszkadzały. Prędzej w lecie kiedy musiałem mieć otwarte okna bo nie miałem klimy budziły mnie przejeżdżające niedaleko pociągi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piekuo: lepiej żeby tego masztu tam nie było, ale tak poza tym to nie ma to wielkiego znaczenia. Jak chcesz oglądać widoki to raczej jedziesz za miasto albo przynajmniej kupujesz mieszkanie w jakiejś spokojnej okolicy a nie prawie w centrum
  • Odpowiedz
@piekuo:

w tym konkretnym bloku (myśle że wiem o ten chodzi bo innego z tego roku nie kojarze) jest jeszcze szansa na widok z okna na maszt telefoniczny który stoi 15 metrów od okna, ale to juz zależy od strony okna


Spokojnie jeszcze jest szansa na widok na orlen lub myjnie.
  • Odpowiedz