Wpis z mikrobloga

@Khmer: Hahaha, no to będzie. Róbta robotę i jedziesz z wszysykimi. Umpa, umpa! Ijo ijo! Tak jak zawsze manipulacja i konwersacja, ale to tyle. Nara mordo. Jestem fanem. No.
  • Odpowiedz
  • 0
@1KiszonyOgorek: Wcześniej pisales ze mnie kochasz to jak to jest z toba? Troche odklejony jestes ale spoko nie dziwie sie wcale jak ogladasz co rano gnioty wszystkie olej te gnioty nabijesz I'm wyswietlenia tylko atu jedziesz po nich
  • Odpowiedz
@Khmer: Janina po huk się przypie...rda lasz,nasz ogórek jest wyjątkowy,a ty to ścierwo z lotniska Warszawa -Radom nawet nie masz swojego zdania,szczyt prośba do De...biii llla Mańka o zostanie jego Moderatorem.Wplacaj mu więcej bo potrzebuje na leki... Maniek niech nie #!$%@? że został w puerdlu za brak wizy,jak mnie #!$%@? to pokaże za co siedział oj będzie wstydu..Radomski bucu ic stont!!
  • Odpowiedz
  • 0
@teodot-bal: Czlowieku ja od kilku miesiecy dokladnie 3 ,4 Słyszę o jakims muminie Marcinie ,Adama ogladalem czasem jak w chinach byl czy sihanovill laify ,bo teraz te gnioty -szoda czasu, Admina jakubas miał dostal nie wkrecaj sobie 😀 nie wplacam juz Pomoglem bo kazdy miał a on bidny siedział z nich wszystkich ten maniek najmniej manipuluje 😀
  • Odpowiedz
@Khmer: Byłeś już gdzieś u fachowca? Nick twój jest kobiecy,dwa: Jechałeś po Klapku ,Prezesie... Nagle cię kufa oświeciło...Zmieniam zdanie wykopki to najgorszy szlam.. Dwubiegunowa osobowość słyszałeś o tym? #!$%@? na mnie a jak się do szukasz,wiesz co odkryjesz?....Jestem gościem między 40-50 lat... Możliwe że kiedyś będę leczył twoją Mamę , córkę,brata.Jestem Chirurgiem Onkologiem, robię jeszcze specjalizacje
2 stopnia anestezjologii.Ic stont i przestań #!$%@?ć że wykopki do debile!
  • Odpowiedz
  • 0
@teodot-bal: Gosciu co mnie to nick interesuje jaki kto ma , jak to cie tak bardzo ciekawi to wpisalem janina ponieważ muminkow kłamcow na laifie
podchodziłem wystarczy? co ty pyerdolisz ja sie nie wczuwam w ta patole Gniotow ich nie ogladam od rana jak wy ,wyyebane w nich Ogarnij sie nara,powiedz mi jeszcze czy to normalne ze ktos tu wkleja zdjecie choroby dny moczanowej I sie nasmiewa czy tez co je
  • Odpowiedz
@Khmer: Ciężko pracujesz dla dobra,rodziny,dzieci? Pomyśl... Gość zostawił żonę,jakiej obiecał przed ołtarzem,przed Bogiem,... w zdrowiu i chorobie... narobię ci długów, wezmę kredyty jakie ty spłacisz.jeszcze jeden pomysł do jakiego dołożysz...przedszkole integracyjne,takie na dotację one more time..Uciekam z kraju, zakładam nową rodzinę w Kambo Raju, niestety moja żona ucieka ode mnie bo nie mam jej nawet na buty za 5 dołka.Prezes zrobił cyrk zarabia na małpach a ty bijesz brava to tu
  • Odpowiedz
  • 0
@teodot-bal: Rozumiem ,lecz z nimi nie wygrasz oni za porozumieniem stron sie dogadują poza kamerą ,lewe dramy ustawki zeby widzowie wplacali nabijali wyswietlenia najlepsza opcja to o patologi nie mowic Widaomo ze Marcin to kłamca manipulant Adam prawde czasem powie Manipuluje to kazdy wie, dobry sposob sobie obrali na ciemnote pozdro
  • Odpowiedz