Wpis z mikrobloga

dobrza #pcmasterrace w co grać? ktróyś z fallout może?
moje top to - stalker po modach - call of chenrobyl rulez
quake zawsze, super się bawiłem przy q2 remasterze.
metro pogralem - spoko

i tak patrzę na falout 3, vegas.

Warto?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielowitamin w F.E.A.R zagraj jak FPS'y lubisz na starą modłę a nie grałeś. I pierwszego Deus Ex'a. Jak nie boisz się dziadków to Hexen, Heretic może podejść. Duke Nukem 3D, Terminator: Skynet. Ostatnio wyszedł też Hrot (o ile dobrze pamiętam tytuł) - czeskie ciemne i brudne post-apo w FPS - grafika w stylu Quake 1, ale nie gotycka a bardziej coś socrealistycznego. Fallout New Vegas jeszcze daje radę, ale jak dla
  • Odpowiedz
@wielowitamin: Rome 2 Total War to najlepsza gra ostatniej dekady. Pomimo swoich lat grywalność 10/10. Tak jak w latach 1990 najlepsza była Civilization i Doom to teraz najlepsza jest R2TW z szeregiem DLC. Polecam :)
  • Odpowiedz
@wielowitamin: 1 i 2 warto, od biedy NV ale na modach, reszta to poziom gówna. Ale jak lubisz gry duże ale głębokie jak kałuża (i tak samo piękne) to 3, 4 i 76 są dla Ciebie.
Outer Wilds jest fajne.
The Citadel też fajny indyk.
  • Odpowiedz
  • 0
Incredible adventures od Van Helsing


@MePix: czasem coś się trafi co wciągnie z nieoczywistych gatunków. Ja milo wspominam punishera np a w podobne nie grywam wcale.

sprawdzę,
  • Odpowiedz
@wielowitamin: to jest doom, powoli do przodu a zanim się obejrzysz będziesz tańczyć wokół latających ze wszystkich stron kul (albo od nich ginąć), fabuła opiera się o bibliczno-technologiczne cuda.
Po prostu, lubisz nowe doomy? Polubisz i to.
  • Odpowiedz