Wpis z mikrobloga

W sumie to teraz, w erze VARu, sędziowie liniowi mogliby nie sygnalizować spalonego w takich spornych sytuacjach, bo to psuje całą radość z gola dla strzelca. Wystarczyłaby sygnalizacja na słuchawkę do głównego, żeby to sprawdzić, bo mógł być spalony. A podnosić tylko w sytuacjach oczywistych.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@coswtendesen: Ale przecież mają obowiązek dograć akcję do końca. Są nawet takie paradoksy, że spalony jest puszczany, a akcja trwa 2 minuty i potem się cofa takie coś przez to, że puszczają. ;)
  • Odpowiedz