Wpis z mikrobloga

Dobry dobry.
Szukam jakiegoś dobrego laptopa do jednoosobowej firmy. Z wymagań żeby miał około 14 cali (mobilność), fajnie jakby miał jeden zwykły port USB (kasa fiskalna) choć nie jest to wymóg konieczny. Główne zadania, to obsługa programu Comarch erp optima, czasem jakieś proste edycje graficzne. Ładowanie po USB c to też fajna sprawa. Zależy mi na sprzęcie który będzie nie na rok, a posłuży dobre kilka lat. MacBook odpada bo nie odpalę comarchu na tym. Typuje w della, ale jestem dalekoo w tyle jeśli chodzi o trendy komputerowe. Bateria żeby też trzymała trochę no i w sumie dobrze jakby była możliwość rozbudowy RAM, chyba że będzie miał na wstępie już 32 GB to izi. Budżet jak najtaniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) max 3000/4000 zł. Może być używka, jeśli sprawdzone źródło, choć preferuję coś nowego. Faktura obowiązkowo :)

Ps znalazłem na alledrogo ofertę fajnego della z serii Precision, info że nowy, sklep też legit - dużo ofert i opinii, tylko cena dziwnie mała bo za około 4K zł a normalnie są po 7/8k zł. Jakiś scam?

#laptopy #szukamlaptopa #dell #wlasnafirma #komputery #cebuladeals
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@ptasiek2: kurczę te modele nie miały problemu z zawiasami matrycy i przegrzewaniem się czego następstwem były częste zawiasy/wyłączania się bez powodu?
  • Odpowiedz
@peterjar: Problemy z zawiasami miała (ma?) seria Vostro. Latitude są zrobione z lepszego plastiku.
Jak nazywa się ten sklep? podeślij linka do oferty, to ocenię
Nowy Precision za 4k, to jak szynka za 9,99/kg - coś tu musi być nie tak
  • Odpowiedz