Wpis z mikrobloga

Po czterodniowym turnee długiego biegania - dziś poniosło mnie dosłownie i w przenośni na bieżnię elektryczną:

1 minuta - 13.5 km/h
1 minuta - 15 km/km
ostatnia minuta - 37 sekund 16 km/h, ~ 22 sekundy 19.2 km/h.

Bieżnia pokazała 2.86 km, zegarek 2,95 km (różnica pewnie wynika z pierwszych 20 sekund rozpędowych gdzie zegarek pewnie źle interpretuje ruch)

W czerwcu robię dwie próby pobicia rekordu na 10km (7 i 15 czerwca). Przed tym jeszcze zawody: półmaraton oraz wbieg na Verso Tower.
#bieganie
RTX4090 - Po czterodniowym turnee długiego biegania - dziś poniosło mnie dosłownie i ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-05 211251

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@enron: po 2 biegach (od nowego zegarka) pokazał się komunikat kalibracji do danej bieżni (staram się biegać na tej samej co kalibracja)

Jak patrzyłem na rozpiski tempa to też dobrze reaguje kiedy tempo się zmienia. Różnica początkowa wychodzi z tych pierwszych 20 sekund jak bieżnia się rozpędza. Inny ruch ręki jest inaczej interpretowany.

Wczoraj wyszło 90 metrów różnicy, ale zazwyczaj w 15 minutowym jest maks 50 metrów.
  • Odpowiedz
@RTX4090: to jestem pełen podziwu dla zegarka i bieżni, u mnie jakieś totalne durnoty wychodziły - i to przy stałym tempie, przy narastającym to pewnie w ogóle jakiś odlot by był.
  • Odpowiedz
to jestem pełen podziwu dla zegarka i bieżni, u mnie jakieś totalne durnoty wychodziły


@enron: masz nieustandaryzowane machnięcie ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to jestem pełen podziwu dla zegarka i bieżni, u mnie jakieś totalne durnoty wychodziły

@enron: masz nieustandaryzowane machnięcie ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ark00: może bieganie z bułkami tak mi wypaczyło machnięcia xD
  • Odpowiedz
@enron: bo nie używasz torby COMBAT z uranu i pajęczej sieci dlatego ci się te bułki majtają w torbie podczas biegania przez co masz dysbalans mięśniowy i ręka nie wie co robić kiedy nie ma torby w ręku i próbuje sobie rekompensować ruchy
  • Odpowiedz