Wpis z mikrobloga

@AntyBohater: W sumie to można trochę uogólnić - wiecznie pokrzywdzone, tłamszone, dyskryminowane na każdym kroku ofiary straszliwego patriarchatu. Im więcej swobody i przywilejów tym większy wrzask że dyskryminacja i darcie ryja jak to mają ciężko w życiu a chłopy to nic nie muszą robić, wszystko samo przychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Bo dla nich "krzywy ryj" to twarz modela z delikatną asymetrią.
Kobiety są niesamowicie solipsystyczne i odklejone jeżeli chodzi o postrzeganie mężczyzn.
Dosłownie jako możliwości mężczyzn uznają naturalne przywileje górnego promila i na tej podstawie uznają, że wszyscy faceci tak mają.
Zresztą się nie mylą za bardzo - po prostu nie uznają za mężczyzn (a nawet ludzi) chłopów poniżej ich wygórowanego standardu.
  • Odpowiedz
@Davidozz: tak ale ten chłop po prawej i tak poprawił swój wygląd i ma znacznie wieksze szanse niż chudy przegryw. Jeszcze jakaś opalenizna lekka i nie bedzie tak źle.
  • Odpowiedz
@AntyBohater: A ja się z nią po części zgadzam, samego ryjca nie zmienisz, ale dbanie o swój wygląd dużo daje. Wiadomo, że są jakieś skrajne przypadki (które na wykopie lubi się przedstawiać jako normę), ale średniej urody chłop może pilnować wagi, ogarnąć włosy i zarost, jeśli ma taką możliwość i odrobinę zainteresować się modą - i już wygląda o wiele lepiej. Z kobietami zresztą jest tak samo, sama po sobie
  • Odpowiedz
@kub54: chłop po prawej jak to nie jest fotomontaż - kształt twarzy i rysy ma w porządku, ale ma straszną fryzurę, okropne okulary, cerę chyba dość nierówną i bladą - dziwiłoby mnie jakby wyrobił taką masę mięśniową a nie zadbał o włosy, zarost, okulary i cerę.
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Przecież żeby chodzenie na siłownie coś tam dało to trzeba napie*dalać kilka razy w tygodniu przez parę lat,
a do tego trzymać non stop dietę.

A P0lka wypnie d00psko i myśli że podjęła wysiłek w uwodzeniu
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: Nie wyglądałby, chyba że ślepy jesteś. Ma jajowatą twarz, brzydki kulfonowaty nos, #!$%@?ą cerę skłonną do przebarwień i mało widoczne oczy nieatrakcyjny rozstaw. Żeby wyglądać lepiej od gostka po lewej, to musiałby walnąć z kilka operacji plastycznych i to nadal nie byłoby pewne. Widać, że ten wieszak ma w #!$%@? lepsze geny. Natury nie oszukasz. Okulary i fryzura to tutaj jest najmniejszy problem, serio.
  • Odpowiedz