Wpis z mikrobloga

97 338,70 - 13,53 - 21,37 = 97 303,80

Po piątkowym wypadzie wczoraj już mi się tak nie chciało i postanowiłem sobie truchtem poczłapać do piekarni. Nie takiej najbliższej, bo ok. 5 km od domu - ale pieczywko mają pyszne. Wada taka, że resztę 13km trasy leciałem objuczony dwoma pełnymi plecakami xD O dziwo, nie poszło jakoś tragicznie - średnia 5:26/km. Pieczywo dostarczone, wszyscy bili brawa przy śniadaniu ( ͡º ͜ʖ͡º)

A dzisiaj znowu mi się nie chciało - i choć przebudziłem się o 5 rano, to zamknąłem oczy i zacząłem się ślamazarnie zbierać dopiero półtorej godziny później. Może miał w tym udział wczorajszy popołudniowy wypad na rowerze - niby tylko 20 km, za to z młodym w siodełku (ʘʘ) Fajnie było i coś czuję że dzisiaj będzie "Tato pojedziemy?" ()

Tak czy siak dzisiaj stwierdziłem, że wypada być w domu jakoś na 9 rano, żeby akurat się wbić na śniadanie (wiem, sprytne xD) - a że dopiero dochodziła siódma, to wyszło że mam akurat budżet czasowy na półmaraton w luźnym tempie. Nie chciałem się wysmażyć - mimo względnie młodej pory Słońce już dawało się we znaki - i poleciałem sobie w kierunku Łąk Nowohuckich i Lasku Mogilskiego. Decyzja bardzo dobra, bo jak tylko dobiłem do łąk to było już znośniej, a w cieniu starych drzew Lasku Mogilskiego było wręcz idealnie ( ʖ̯) Aż za dobrze mi było, zapomniałem się i zrobiłem przypadkiem pętelkę zamiast wybiec z lasu drugą stroną xD Nic to, pod osłoną nowohuckich drzew dotarłem do Zalewu Nowohuckiego, gdzie znowu było miło i rześko, i dopiero stamtąd poleciałem w okolice Kombinatu by już dolecieć na osiedle. Tam spotkałem ziomków z osiedla, wybierających się na bieganie po patelni na północ od Krakowa - podziwiam, mi by się tak nie chciało. Ale wiem, że przeżyli ( ͡ ͜ʖ ͡) bo się właśnie umawiamy na popołudniowe rowery.

Jak już doleciałem prawie pod dom, okazało się że wyszedł idealny papatonik xD Tak widać było mi pisane.

Miłej reszty długiego weekendu! ❤️

#sztafeta #enronczlapie #bieganie #ruszkrakow #biegajzwykopem
enron - 97 338,70 - 13,53 - 21,37 = 97 303,80

Po piątkowym wypadzie wczoraj już mi s...

źródło: papaton-sunday

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i choć przebudziłem się o 5 rano, to zamknąłem oczy i zacząłem się ślamazarnie zbierać dopiero półtorej godziny później


@enron: Wiesz, że doprowadzasz w ten sposób do deficytów snu i zakłócenia fazy REM? Lepiej na takie okazje nastawić budzik na 06:30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: 6h snu styka? Czy drzemka w ciągu dnia? Pytam z ciekawości jako osoba nieaktywna sportowo xd


@rumak: jak by to powiedzieć... Nie jestem chyba wzorem do naśladowania. A już na pewno do łatwego naśladowania xD

Drzemek nie praktykuję, choć zdarzają się (rzadko) dni gdy bywam senny ( ͡º ͜ʖ͡º)
enron - > @enron: 6h snu styka? Czy drzemka w ciągu dnia? Pytam z ciekawości jako oso...

źródło: IMG_6311311ED242-1

Pobierz
  • Odpowiedz