Wpis z mikrobloga

czy oni #!$%@? nie mogą po prostu pokazać wygrywającego w osobnym, małym okienku? emocjonująca walka o p4 a oni robią przebitkę na ver jak przejeżdża linię mety.
i tak jest co wyścig
#f1
  • 12
  • Odpowiedz
@Goatifi: a niech nawet pokażą te 3 sekundy jak przejeżdża linie mety, ale że zawsze muszą pokazywać kółko honorowe i radio z podziękowaniami dla rodziców i wuefisty z podstawówki, gdy z tyłu trwa walka to już jest poniżej pasa
  • Odpowiedz
  • 2
@monter_wolter: w motogp pokazują normalnie w okienku zwycięzcę i wszyscy są zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak samo #!$%@? mnie ta kamera przy starcie wyścigu, zamiast pokazać ujęcie z góry z kamery na końcu prostej startowej, które obejmie całą stawkę, to robią ujęcie z dołu i po skosie, przez co widzi się tylko 2 pierwsze linie
  • Odpowiedz
kolego

@miki4ever: Nie jestem twoim kolega.

byłem na wykopie jak jeszcze robiłeś w pampersy

@miki4ever: Ok Oski, nigdy nie robilem w pampersy, nie ten rocznik.

nie było tu takiego wątku.

@miki4ever: Byly przynajmniej przy poprzednich dwoch wyscigach.

Tak jak mowie, lenistwo i kompletna niewiedza..... Wykop jest na poziomie mulu, ale ty jestes odpowiedzialny za zagrzebywanie sie w nim.
  • Odpowiedz
@Proogramista: ja się pofatygowałem, żeby przeczytać co tam za tajemnicę chowasz i chcesz powiedzieć, że 3 razy odpisałeś @miki4ever, rozpisałeś swoje wysrywy o lenistwie i niewiedzy na kilka zdań, zamiast po prostu odpisać, że zwycięzca dostaje pełny ekran z szacunku do jego osiągnięcia?

Po pierwsze. Porównanie do elektrody jak najbardziej trafne i w 100% celne. Trzeba być wybitnym przychlastem, żeby robić aferę zamiast powiedzieć wprost o co chodzi.

Po drugie.
  • Odpowiedz