Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm
Czyli tak:
1) Faktycznie to wyglądało, jakby był pijany.
2) Na nagraniu widać, że w pierwszych sekundach chwyta za mikrofon starając się go odruchowo poprawić, bo słyszał, że jest coś nie tak
3a) Jakiś czas później udzielał wypowiedzi do TV i brzmiał trzeźwo
3b) Co niektórzy komentowali, że to godzinę po przemówieniu było, więc się nie liczy, no bo wiadomo, że jak bełkotał to w godzinę a-----l zszedł do zera
4a) Kierwiński wrzucił dowód, że został przebadany alkomatem i wyszło 0,00
4b) Dla niektórych to nieważne, bo to jego podwładni robili, więc ustawione, typ bankowo miał 2 promile na scenie i nikt z dziennikarzy ani polityków nie wyczuł woni alkoholu, poza tym powinien dostarczyć badania z krwi, najlepiej z 10 różnych szpitali (oby nie ze szpitala MSWiA, bo wtedy wiadomo - sfałszowane)
5) Wypowiedział się już Hołownia, że spędzili tuż obok siebie dużo czasu i na 100% Kierwiński nie był pod wpływem, no ale wiadomo, Hołownia gra z Tuskiem w jednej drużynie więc na pewno kłamie.

Ale to się nie liczy dla niektórych, oni wiedzą jak było - żaden dowód ich nie przekona, bo jest wbrew ich z góry ustalonemu poglądowi. A kwit od policji był wystawiony już wczoraj.

Jakby poszło badanie krwi to by był kwik, że to nie jego krew tylko ukradli relikwię ampułki krwi Jana Pawła II.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jadealboniejade:
Jest też coś takiego jak reputacja. Jak Pan Kierwiński cos powie jest to prawdopodobne bo ma dobrą opinię, Jak coś powie Pinokio czy Brudna Pała, nawet pispwcy im nie wierzą.
  • Odpowiedz
@jadealboniejade: Mi wystarczyło obejrzeć jego wystąpienie by mieć pewność że był napruty xD
Na prawdę, żadne wyjaśnienie mnie nie przekona że było inaczej, choćby sam kaczorek razem z papieżem i Braunem do spółki pod przysięgą powiedzieli że go od tygodnia obserwują i ani kropelki nie wypił.
  • Odpowiedz
@jadealboniejade: dajcie biedne boty peowskie spokój., Ja wiem, że się zapowiada weekend, sobota, itd. No niestety musicie popracować, aże nikt wam już praktycznie nie wierzy w te brednie to przepraszam serdecznie ale to już nie mój problem
  • Odpowiedz
@Adas_Zgodka: Lubię z ludźmi porozmawiać i się kulturalnie posprzeczać, ale za tego "peowskiego bota" to nie mam ochoty się zniżać do Twojego poziomu. Wystarczy zresztą wejść na mój profil, zobaczyć moją aktywność i się dowiedzieć, że żadnym politycznym botem nie jestem. Ale Ciebie to przerosło, gratuluję.

Miłego weekendu.
  • Odpowiedz
  • 1
@John_Hunter racja. Nie ma opcji, że był w tym czasie trzeźwy. Za dużo takiego bełkotu w życiu usłyszałem, żeby nie rozpoznać tego u Kierwinskiego ;)
  • Odpowiedz
@SN73: działalność troll- i bot-kont i w sumie - a czemu nie, działalność wyborców PO co się nabrali na propagandę - aż nazbyt widoczna. O nieistniejącej policjantce nikt nie napomknie, podobnie jak o pytaniu dziennikarzy, czy pan minister oglądał swoje wystąpienie. Zlitujcie się, każdy, kto miał więcej, niż jeden wykład w życiu wie doskonale, że wystąpienia mógł oglądać przed... a po? Jak się ćwiczy w byciu mówcą, czemu nie, ale
  • Odpowiedz