Wpis z mikrobloga

Tłuścioch i pisiory: AAAEEEAAA NA PEWNO N------Y HAHA CO ZA MINISTER PIJAK UGA BUGA

Kierwiński: macie tu wydruk z alkomatu i japa

A gdyby to Pierdosław Smrodziński albo inny pisior brzmiał jakby był pijany, to media tłuściocha już rozpływałyby się nad atutami picia wódeczki i jak to Jan Paweł Drugi też lubił sobie wypić, a tak w ogóle to proszę przestać atakować Polskę i katolicką polskość Polski XdddDdDDDDD

#bekazpisu #polityka #partiarosyjska
jaroty - Tłuścioch i pisiory: AAAEEEAAA NA PEWNO N------Y HAHA CO ZA MINISTER PIJAK U...

źródło: SmartSelect_20240504_154632_Samsung Internet

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaroty No jasne, tylko pan kierownik policji to sobie każdy papierek jako szef może wydmuchać, czemu nie dmuchał do kamery?
A po drugie dziwny ten mikrofon nie? Działał ok u przedmówców I po też tylko w trakcie jakoś tak sam bełkotał.
  • Odpowiedz
@jaroty a co mnie obchodzi smoleńsk? Chodzi tu o ewidentnie bełkoczącego ministra w święto państwowe, występującego publicznie.
Taka sama żenada jak Kwaśniewski lata temu bełkotał podczas zagranicznych wizyt.
Tamten się chwiał bo złapał "chorobę filipińską", a ten "problem z nagłośnieniem".
  • Odpowiedz
  • 0
@Rozgryzacz: i specjalnie by dawał wydruk z alkomatu? Jeśli faktycznie był pijany, wiedząc, że ma wystąpić przed ludźmi w święto, to jest idiotą xD
  • Odpowiedz
@jaroty jak ktoś chce takie coś udowodnić i być wiarygodny to robi to przed kamerą a nie pokazuje wydruk z organizacji, której jest głównym przełożonym.
Więc raczej masz rację, wygląda na to, że chyba jest idiotą.
  • Odpowiedz
@jaroty: Chłop n------y jak szpadel, a frajerzy w jakieś lewe kwity wierzą. A później się dziwić, że na starość garnki im wcisną za 12k zł... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaroty: totalnie nie wiem o co chodzi, ale czy nie mogło być tak, że badanie zrozbiono na randomowym innym człowieku i po prostu wpisano dane tego dzbana? w dodatku jest źle wypełniony ten kwitek i bez podpisu. On rządzi tą komórką i może robić co chce.
  • Odpowiedz
@tiritto

Miałem w przeszłości do czynienia z obsługą dźwiękowa takich eventów i nie mam zielonego pojęcia, jaki problem musiałby wystąpić, aby uzyskać taki właśnie efekt. W wywiadzie była mowa o jakiś sprzężeniach, co akurat jest kompletną bzdurą, ale padło to z ust osoby nietechnicznej, więc nie ma co się głębiej tego czepiać.


https://youtube.com/shorts/MQMuQO9IRWw
  • Odpowiedz