Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #wroclaw, gdzie jest magazyn przeładunkowy DPD? Prawdopodobnie będzie mnie czekać wycieczka na magazyn po odbiór zamówionej przesyłki, która nie zdąży dziś do mnie dotrzeć. Jutro raczej nie będzie tam żywej duszy co by mi przekazała paczkę?
  • 11
  • Odpowiedz
@MaJeM0: no raczej jutro świeto ale z doswiadczenia powiem że jak kurier nie zastał mnie w domu to paczkę zostawił w żabce niedaleko i sobie mogłem z punktu odebrać
  • Odpowiedz
  • 0
@NuklearnySzpadel: nie martw się, ja również
@Hmrogrz: dzięki! w punkt
@Rogi_: no właśnie nie wiadomo. Po dacie/godzinie idzie chronologicznie a po opisie zupełny misz-masz. Jak może kurier odebrać przesyłkę dzień przed jej nadaniem i dwa dni po odbiorze wysłać mail z powiadomieniem nadania?!
Majówka weszła za mocno albo DPD zagina czasoprzestrzeń.
  • Odpowiedz
@MaJeM0: Odebrana przez kuriera, zrzucił ją na depo i nara. Następnego dnia wolne, dopiero nocna zmiana zaczynała i wtedy pojawiła się w systemie.
  • Odpowiedz
  • 0
@jestemtunew: kiedyś udało mi się odebrać z DHL paczkę, choć nie ukrywam, że sporą zasługę miał mój znajomy, który śmigał dla nich w kurierce.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@fishery: a to nie jest tak, że sprzedawca nadając list przewozowy automatycznie nadaje jej numer w systemie (pozycja 2)? Za studenta w sklepie wysyłkowym się pracowało to tak działał system nadawania paczek. Marne szanse, że dziś dojdzie?
  • Odpowiedz