Wpis z mikrobloga

  • 515
@Juice110 oczywiście że broni
bycie bezdomnym jest nielegalne
biwakowanie jest nielegalne
polowanie jest nielegalne
zbieranie runa leśnego jest nielegalne
k---a cały system ci broni typie
  • Odpowiedz
spróbuj być bezdomnym i mieszkać w lesie to daje ci tydzień i masz szałas zniszczony przez straż miejską dla twojego dobra
  • Odpowiedz
  • 22
@TY_GRY_SEK: Ty się typie nie podobasz, jak dyskusja z tobą, kiedy ci się poda argumenty wygląda tak:

to w---------j do dżungli jeść banany jak ta małpa jak ci się cywilizacja nie podoba


to usuń konto i nie wracaj, bo aż żal z takimi dzbanami na jednym portalu przebywać.
  • Odpowiedz
@vieniasn a co to ma wspolnego z bezdomnoscia? Jak bezdomnosc bylaby karana to musialbys im dac np grzywne. Grzywny by nie splacili wiec trzeba ja zamienic na areszt. Co skutowaloby znalezieniem domu dla kazdego bezdomnego w postawic wiezienia. Nie ma to sensu co napisales.
  • Odpowiedz
Kusząco jest pomyśleć: "zaraz, my wszyscy przyszliśmy na ten świat w ten sam sposób, nie podpisywałem z nikim umowy na przestrzeganie prawa innych homo sapiens, dlaczego niby ktoś może sobie uznać, że zabrania mi wybudowania szałasu w lesie i polowania na zwierzynę? Nie zapisywałem się do waszej gry, dajcie mi spokój". Tylko wtedy przyjdzie pan policjant i na twoje argumenty powie "masz rację, możesz żyć według praw przyrody. Ale tak się składa,
  • Odpowiedz