Wpis z mikrobloga

#bitcoin #gielda
I co, czyli wszyscy hejterzy rafalka krzyczeli że się myli podczas gdy w sumie chłop miał rację i wykopki się zesraly?
Gdzie jesteście teraz? Podsmiechujki były, każdy tyral z niego beke a gdzie teraz jesteście?
To tylko jeszcze bardziej uczy z każdym takim przypadkiem że rynek jest nie przywidywalny i ludzi weryfikuje dopiero po faktach. Do przyznania się do winy jest mało kto, jak ktoś stracił to siedzi cicho w kącie i nic nie powie. Typowe
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@woskrosenie: A w którym miejscu niby napisałem, że na giełdzie gra się po to żeby mieć rację? Właśnie absolutnie tak nie uważam. Napisałem tylko co oznacza dla trader'a mieć rację, a co oznacza nie mieć racji. Dopisałem nawet na końcu, że nie ma takiego, który ma ciągle rację. Spekulant musi dążyć do tego, żeby jego zyski przewyższały straty. Można mieć rację 4 razy na 10 i wciąż znacznie powiększać wartość
  • Odpowiedz
@Reading1833: problem z timingiem wejścia w pozycję jest taki że czy jest dobry czy zły okazuje się dopiero po czasie, w momencie wejścia w pozycję każdy sądzi że jego timing jest idealny. Wiesz na co zwróć uwagę? Nie na timing wejścia tylko na timing wyjścia. To czy otworzysz pozycję teraz czy za godzinę wg. mnie nie ma znaczenia, znaczenie wg. mnie ma to żeby mieć jak najlepszy timing w zamknięciu
  • Odpowiedz
@woskrosenie: oczywiście, że okazuje się dopiero po czasie. Timing wyjścia to zupełnie co innego i ktoś może mieć spektakularny zysk nawet gdy za wcześnie wyjdzie. O tym za chwilę.
"To czy otworzysz pozycję teraz czy za godzinę wg. mnie nie ma znaczenia" - no jak ktoś chce uchwycić trend, który ma trwać tygodniami czy miesiącami, to często nie ma to wielkiego znaczenia (ale nie zawsze, nie będę się jednak teraz
  • Odpowiedz