Wpis z mikrobloga

w co polecacie zagrać po skończeniu gothic i gothic 2 noc kruka? nabrałem znowu chęci na gothica a z racji że całkiem niedawno przeszedłem g2nk (wcześniej kończyłem gre po 3 rozdziale bo wydawało mi się że gra pozniej traci sens i sie nie myliłem) i zachciało mi sie znowu #!$%@?ć, lecz nie wiem czy skończyć trylogię, czy ograć mody do wczesniejszych części - jakieś polecajki?

#gothic #gothic2 #kronikimyrtany #gothic3 #returning

Która część

• Gothic 3 14.0% (12)
  • Kroniki Myrtany 70.9% (61)
  • Returning (któraś z części - nie znam sie) 11.6% (10)
  • mody fabularne do g1/g2 (napisz jakie) 3.5% (3)

Oddanych głosów: 86

• 11
  • Odpowiedz
@bary94pl: historia, podobały mi się nowe i staro-nowe tereny oraz gildie. Brak dubbingu nie przeszkadzał, a cała historia świetnie komponowała się w klimat gothica, w odróżnieniu od innych modów, nie rozumiem skąd to zdziwienie, wręcz oburzenie :)
@l--RAD--l no mi złote wrota nie przypadły do gustu, nie dokończyłem nawet. O wiele lepiej bawiłem się z przeznaczeniem.
  • Odpowiedz
@malinoon: Kurde, o ile jestem w stanie zrozumieć w pewnym sensie o czym piszesz, bo content na którym bazowało Przeznacznie, tj. Global Mod, był naprawdę ok, leżał mi klimatycznie bardziej niż Returning, i wystarczyło tylko naprawić błędy i zrobić konkretne tłumaczenie i mielibyśmy modyfikację 10/10.
Ale twórcy Przeznacznia musieli wetknąć w to polską myśl modderską, i zrobili coś, co jest kompletną abominacją i tu już jestem ogromnie zdziwiony że ktoś może
  • Odpowiedz
@bary94pl nahhh ja mam totalnie inne wrażenia, co prawda grałem w to lata temu, ale wspomnienia mam bardzo dobre. Imiona typu Hierofant, czy Kleofasy Ci przeszkadzały? Nie wiem czy takie były nawet ale wg mnie nie jest to nic złego, ba nawet pasują do gothica. Co jest złego w tym, że każda postać ma coś do przekazania? Też nie wiem. Pamiętam tylko że ludzie odpowiedzialni za ten mod to była dosyć zamknięta,
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123: Kroniczki są super. Jestem właśnie w trakcie gry. Jest dużo nowych mechanik, jest dublarz, jest trochę trudniej. Generalnie Kroniki pokazują jak dobry mógł być G2 gdyby było więcej czasu. W grze jest też trochę trudniejsza ekonomia, nie ma jak w G1/2, gdzie przebiegniesz się chwilę po mapie i jesteś najbogatszym obywatelem Myrtany.
  • Odpowiedz