Wpis z mikrobloga

Gdzie oprócz słodowej można zrobić grilla nie będąc niepokojonym przez żadnych funkcjonariuszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Za zoo? Bulwary przy pwr?
#wroclaw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@totrek2: Masz w parkach zrobione nawet miejsca wyznaczone pod grillowanie. Na stronie miasta kiedyś była lista. Generalnie przy wałach się nie czepiają chyba, że kompletną maniane odwalacie.
  • Odpowiedz