Wpis z mikrobloga

• 1
@sopelowski: 5w50 milersika zalany :)
@OrzechowyDzem jak na nismo v1, stan dobry, co prawda pompke sprzęgła (CMC) trzeba było wymienić, pewnie w niedalekiej przyszłości CSC (wysprzeglik) tez bo to popularna wada 370z. Rocznie pewnie autek zrobie z 3k km.
  • Odpowiedz
@bidzej: To auto ma 331km w serii wedlug wiki, pierwsze lepsze 2.0tfsi robi wieksze moce i przewaznie vagi są lżejsze. Kolega miał kiedyś 350z ale nie pamietam z którym silnkiem to moje byłe Volvo po chipie jeździło lepiej i pewnie przy 370z bym się nim utrzymał. Teraz rzeczywiscie z nowym autem niespecjalnie zblize sie do mozliwosci 370z :/
  • Odpowiedz
@Wiotq: jeśli dla ciebie szybkie auto to tylko takie, co szybko jedzie spod świateł, to nie mamy o czym dyskutować...
Mówisz o cegle Volvo czy VAGach jeżdżacych jak wozy drabiniaste, gdzie zabawa i przewaga nad takim Z (czy chociażby MX-5) kończy się po pierwszym zakręcie.
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej: spokojnie mam to auto, mam tez mx5 takze wiem co mowisz. Po prostu 370z nie jest szybkie ALE daje bardzo duzo radości. Tak samo mówie o MX5, 160 koni w NDku daje niezapomniane wrażenia.

PS nismo ma niby 350 kucy według danych tenicznych ale jeszczen nie hamowałem, żeby sprawdzić ile tak naprawde zostało :D
  • Odpowiedz
Po prostu 370z nie jest szybkie

@Strzalka: nie jest najszybszym spod świateł autem, jakie możesz kupić za jego cenę, ale kaman, mówienie, że jest wolne to jednak #!$%@?...
  • Odpowiedz