Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z Włoch i chciałem się podzielić swoimi spostrzeżeniami o #p0lka

Najbardziej skąpo ubrane dziewczyny to były polki. Byłem w miejscu gdzie nie było za ciepło, tak z 15-19 stopni. 90% osób było ubrane w grube bluzy i długie spodnie, sporo osób nawet miało na sobie kurtki. Włoszki, hiszpanki, amerykanki, francuzki i nawet jakieś czeszki były ubrane normalnie tzn. tak jak pogoda pozwalała, ale nie p0lki. Polki musiały ubrać się jak tanie prostytutki i koniecznie wywalić swoje wymiona na wierzch. #!$%@? z tym, że jak zawiało to było odczuwalne z 10 stopni. 1000 fotek musiało zostać zrobione na instagrama w pół nagim stroju, a może jakiś przystojny włoch się zakręci, albo chociaż inżynier z Senegalu i je przeora konkretnie i zrobi mini mokebe. Nie dziwi mnie stereotyp o Polsce jako burdelu europy skoro nasze kobiety się w ogóle nie szanują.

A jak już wspomniałem o włoskich mężczyznach to są bardzo niscy i ja tam czułem się jak wielkolud, a mam 180cm z hakiem. Jedynie mieli fajne zarosty i byli lekko opaleni. Stereotypowy polak będzie miał takiego włocha na strzała. Na dodatek włoskie pary jeździli sobie fiatami 500, smartami i innymi małymi autkami i dla tamtejszych kobiet to nie był problem. Bawi mnie to, że polki od polaków wymagają 180+ albo nawet 190cm bo inflacja wzrostowa jest, kwadratowej szczęki, setki tys. na koncie i nowego samochodu za min 200k z salonu, a jak wyjeżdżają to wystarczy, żeby w sumie nie był polakiem i był opalony to już im przeźroczysta maź spływa po udzie.

Włoskie kobiety i tak tam przebijają te polskie kartoflane ryjce. Są bardzo miłe, uśmiechnięte, ładnie ubrane i pięknie pachną w przeciwieństwie do p0lek, na które jak spojrzysz to są wiecznie niezadowolone, ubrane w repy z pandy i pachną jak czipsy serowe. Starsze włoszki (okolo 40) to już w ogóle inny poziom <3.

Zadaje sobie pytanie: Co jest z polkami nie tak? Czemu nie zaczną się szanować jak kobiety z zachodu? Czy są, aż tak bardzo zakompleksione?
Włosi i tak chcą was tylko wydupczyć i wyrzucić jak śmiecia do kosza, bo mają dużo lepsze kobiety u siebie z którymi mogą założyć rodzine. Nie rozumiem tego. Może przestańcie chłonąć tego instagrama czy titoka, bo już wam styki w mózgach wypala.

Co do Włoch to przereklamowane. Jedzenie bardzo dobre, ale bez szału.

Pozdrawiam normalnych.

#logikarozowychpaskow #polska #wlochy #zwiazki
  • 16
  • Odpowiedz
@Tibiarz Zgodzę się z tym, że lepiej się od nas ubierają. Wieczorami wszyscy elegancko. Nie wiem jak na codzień i w normalnym miejscu. Ale w miejscach turystycznych była rewia mody ale z klasą.

Dla nas 20 stopni to upał. Dla nich nie bardzo. :-)
  • Odpowiedz
A jak już wspomniałem o włoskich mężczyznach to są bardzo niscy i ja tam czułem się jak wielkolud, a mam 180cm z hakiem. Jedynie mieli fajne zarosty i byli lekko opaleni.

@Tibiarz: mordy mają przeciętnie lepsze niż kartoflane, ciastowate gęby słowian.

co do całej reszty - chłop jedzie do włoch i jedyne co robi, to obcina rodaków xD pieniądze #!$%@? w błoto. gdzie tag przegryw?
  • Odpowiedz
  • 0
@kutafonixor: Właśnie bardzo mało było otyłych ludzi. Widziałem może 2 otyłe młode kobiety przez 5 dni. Może tam bardzo dbają o to, bo one są takie niskie i jakby się roztyły to by wyglądały jak kule xd Widzialem, że dużo palą fajek ale pewnie i tak z japy im pachnie lepiej niż p0lkom
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael: no pieniądze średnio wydane. Oprócz jedzenia to wszystko było takie przeciętne. Dużo inżynierów na ulicach, śmieci i psich (i nie tylko) gowien. Lepiej mozna było te pieniążki wydać.

A i nie rodaków tylko rodaczki. Do polskich sebixow nie mam problemu. Prawilne wysokie mordeczki z czerwonymi ryjami od alkoholu i kurteczka 4f.
  • Odpowiedz
@Tibiarz: człowieku, na południu się chodzi w kurtkach jak jest 25 stopni bo dla nich to zimno, a ty sie dziwisz jak jest 15-19 ze Wloszki opatulone xd polnoc i wschod Europy jak przyjezdza na poludnie to zawsze to samo, widac od razu kto nie ogarnia. To tak jak z krotkimi spodniami u mezczyzn w Japonii - wiadomo, ze przyjechal Europejczyk lub Amerykanin
  • Odpowiedz
Bawi mnie to, że polki od polaków wymagają 180+ albo nawet 190cm bo inflacja wzrostowa jest, kwadratowej szczęki, setki tys. na koncie i nowego samochodu za min 200k z salonu

@Tibiarz: jak powiedzieć że jesteś spierdoksem nie mówiąc że jesteś spierdoksem
  • Odpowiedz
Polki musiały ubrać się jak tanie prostytutki i koniecznie wywalić swoje wymiona na wierzch.

@Tibiarz: Generalnie żeby się przekonać o tym nie trzeba jechać do Włoch, wystarczy wyjść z domu jak się trochę cieplej zrobi. 18 stopni na dworze a laski już latają w bluzkach wielkości stanika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tibiarz ale wali z tegowpisu kompleksami, zawiścią i jadem. Nie ma to jak jechac do Włoch i zamiastxieszyx się, wakacji to analizować kto i jak się ubiera i na podstawie obserwacji ludzi na ulicyoceniac jakikto jest.

Nic dziwnego, że polki wlasnie wolą jakiegos wlocha czy Hiszpania niz wulgarnego polaczka przesączonego nienawiścią;)

Jak dopiero co u nas snieg padal to wiadomo, że dla nas 18stopni to jest ciepło a dla Włochów jeszcze zimno.
  • Odpowiedz