Wpis z mikrobloga

  • 0
@modzelem: we wszystkim co poczytałem odkąd mi zadałeś to pytanie wynika że s22 ultra z exynosem mają dłuższą żywotność baterii, wydajność o 1 czy 5% mnie nie interesuje tylko żywotność baterii na naładowaniu.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Tu ogólnie jest problem. Procki samsunga są złe..
W porównaniu do konkurencji ten procek jest upośledzony jak moderacja pewnego portalu.
Żre baterię, grzeje się i jest mniej wydajny.
Jeżeli chcesz mieć telefon który lepiej trzyma na baterii - szukaj takiego ze snapem.
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem: k---a nienawidzę takich odpowiedzi serio, przepraszam że się uniosę ale, dopiero co kupiłem telefon i już mi każesz nowy kupować. Tym bardziej że praktycznie codziennie coś odkrywam dzięki czemu moja bateria wytrzymuje dłużej a wydajność ta sama. Telefon mam dopiero od 2 miesięcy do cholery, nie narzekam w tym poście nawet na baterie tylko pytam dlaczego może być jak na obrazku że firefox pożarł taki udział baterii kiedy vanced
  • Odpowiedz
  • 0
@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA: przeanalizowałem głębiej temat i stwierdzam że pomimo że nie ma tego w statystyce to może masz rację, wszedłem w opcje baterii i po prostu wszystkie apki ustawiłem żeby wchodziły w stan głębokiego snu w razie złego, porównam sobie zużycie aplikacji jeszcze w najbliższych dniach bo coś czuję że pomimo że zamykam te apki zawsze to jakoś jest otwarta w tle jako jakaś usługa czegoś i po prostu mi jej
  • Odpowiedz
@Uuroboros: kupiłeś exsynosa i musisz z tym żyć.
To nie żadne oskarżenie tylko wskazanie na obiektywne cechy procesora.

Wyczyść dane aplikacji, cache, zresetuj telefon i obserwuj.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: czy jest możliwe że jest to statystyka z "końcówki" baterii? Tzn czy używałeś tego Firefoxa kiedy tel miał poniżej 15% naładowania? Miałem s22+ i właśnie te ostatnie procenty baterii schodziły mega szybko
  • Odpowiedz
  • 0
@sadhas: nie, w tamtym momencie akurat bateria była na poziomie 70+%, akurat stan baterii 10-1% jest najbardziej wydajny moim zdaniem, tydzień temu miałem jeszcze godzinkę do domu a zapomniałem się robiąc zdjęcia i czytając książkę i właśnie zeszło mi do 7% to spokojnie vanced w tle grający nie rozładował kompletnie baterii tylko przez godzinkę do chyba 4%.

To właśnie to wydarzenie skłoniło mnie do szukania wskazówek jak oszczędzić baterie i
  • Odpowiedz