Wpis z mikrobloga

taką ostatnio rozkminę miałem, że powoływanie do wojska przestępców z więzień nie jest spowodowane brakiem ludzi, a tym że taki skazaniec nie będzie miał oporów przez zabiciem drugiego człowieka na polu walki w przeciwieństwie do zwykłego cywila.
rosja ma w tym przypadku przewagę nad ukrainą bo służą tam w większości tacy degeneraci.
#wojna #ukraina #przemysleniazdupy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoldenJanusz: Mordercy to tylko niewielka część skazanych. Bycie złodziejem nie oznacza, ze z automatu wyłączają się opory przed zabijaniem. To bardziej kwestia tego, że więzień to koszt, a martwy więzień to oszczędność. Tym bardziej, że używa się ich w mięsnych szturmach, gdzie nie ma potrzeby kosztować się na dobrej jakości wyposażenie. Pamiętam historię jeszcze z czasów Prigożina, gdy na taki szturm wysyłali więźniów i któryś dostał sklepową reklamówkę z granatami.
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Dałbym Ci do obejrzenia parę filmów z dokonań r0sjan na Ukrainie i też nie miałbyś oporów, by eliminować r0sjan. Jednocześnie nadal będziesz miał silne opory przed zabiciem drugiego człowieka. Ot paradoks, ale tylko pozornie.

Bycie złodziejem nie oznacza, ze z automatu wyłączają się opory przed zabijaniem.


@Spojler22: Złodzieje to straszni degeneraci są zwykle. A nie zabijają, bo złodziejstwo jest akceptowane przez społeczeństwo i grożą za to symboliczne
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Ta, totalnie.
Każdy, kto gotów jest zabić człowieka w samoobronie to degenerat. Tak, tak.
W końcu życie ludzkie jest bezcenne, więc czy chodzi o zbrodniarza wojennego, czy lekarza ratującego ludziom życie z pełnym poświęceniem, nie ma różnicy XD

A tymczasem w rzeczywistości eliminacja niebezpiecznego kacapa, by chronić ludzi, to wyraz prawdziwego człowieczeństwa.
  • Odpowiedz
@Pantokrator:
Bezpośrednia samoobrona to jedyny przypadek gdzie jako tako zabójstwo można wybronić moralnie, fakt ¯\(ツ)/¯

A tymczasem w rzeczywistości eliminacja niebezpiecznego kacapa, by chronić ludzi, to wyraz prawdziwego człowieczeństwa.

To czemu jeszcze nie jesteś na Ukrainie dając pokaz swojego człowieczeństwa?
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Bo nie mam przeszkolenia wojskowego, za to mam pracę, rodzinę i zobowiązania. Hmmm, nie, to nie może być powód ¯\(ツ)/¯
Tyle, że jestem uczciwy i uważam chłopaków np. z 3. Samodzielnej Szturmowej za lepszych ludzi od mnie.

Mielenie kacapskich degeneratów też można wybronić moralnie, bez kłopotu.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: No i bardzo to przykre. ¯\(ツ)/¯ ale jeśli nie chcesz zgrywać debila (choć nie do końca mam pewność, że to "zgrywanie"), to wiesz, że ta dyskusja nie ma żadnego sensu. Można uważać coś za dobre i słuszne i mieć milion powodów, by nie robić tego osobiście.
  • Odpowiedz