Wpis z mikrobloga

@cibronka: Ja jak zobaczyłem pierwszy raz tę grę, pomyślałem sobie "hehe, śmieszne" i scrollowałem dalej. Ale pomyślałem, że w sumie spróbuję. 5 prób i wszędzie syf, nawet w zarośniętych zadupiach. (_ )
  • Odpowiedz
  • 26
Ja jak zobaczyłem pierwszy raz tę grę, pomyślałem sobie "hehe, śmieszne" i scrollowałem dalej. Ale pomyślałem, że w sumie spróbuję. 5 prób i wszędzie syf, nawet w zarośniętych zadupiach

@cebekk: moje korpo otworzyło oddział w jakimś mieście w Indiach (nie pamiętam już nazwy miasta, żadne takie znane). Robię to samo, pinezka, rozglądam się, "#!$%@?, ale źle trafiłem". Drugi raz, trzeci. Po czwartym zaproponowałem zabawę znajomym z pracy. To jest jakiś
  • Odpowiedz
@j557: Ja pracowałem kilka dni z hindusami podczas delegacji w Emiratach. Uwalili farbą dekorację sceny, w tym ekran LED, jeden przeszedł boso po świeżo malowanym podeście a potem dopiero co rozłożonej wykładzinie. Papierki po swoim żarciu rzucali po kątach, zbierali dopiero jak szli na dłuższą przerwę albo fajrant. W każdej dziurze można było natknąć się na śpiącego hindusa (pod sceną, za drzwiami, w zapleczu itd.). No i oczywiście przytakiwali co
  • Odpowiedz
@cibronka: byłem kiedyś robić interesy w indiach. Wszechobecny fetor gówna sprawił że odechciało mi się wyjazdów i handlu w tym rejonie. Na szczęście potem przyszedł covid i wszystko można zamówić online, nawet od tych brudasów
  • Odpowiedz
@cibronka: wszystko zależy od definicji "pile of garbage" bo jeśli chodzi o jakiekolwiek śmieci to się nie da. Nie ma takiego fragmentu ulicy w całych Indiach żeby choć jeden papierek nie leżał. Ale jeśli chodzi o zdjęcie bez stosu śmieci to już da radę. Mój pierwszy strzał
  • Odpowiedz
  • 8
@cibronka byłem w Indiach, oglądałem jakiś większy zabytek w Indiach i widziałem dzieciaki w ramach zajęć szkolnych sprzątające okolice zabytku z śmieci. Ładnie pod okiem nauczycieli zamiatały i zgarniały śmieci a następnie rzucały je za mur otaczający budowlę. Chyba pobierały lekcje ekologii u Rickiego z Chłopaków z baraków.
  • Odpowiedz