Wpis z mikrobloga

100 587,41 - 3,27 - 6,44 - 9,17 - 5,25 - 1,56 - 10,02 - 5,02 - 11,06 - 10,24 - 15,03 = 100 341,40

No i cyknął sobie tydzień. Głównie nudne dreptanie po bułeczki, ale bywały też momenty ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bardzo przyjemnie wspominam króciutki wieczorny wtorkowy trening ze znajomymi nad Zalewem Nowohuckim. Było króciutko, bo dotarłem spóźniony - ale biegały m.in. nasze koleżanki z grupy biegowej. Jakoś tak się jednej uczepiłem bo sprawniej biegła, aż w pewnym momencie zacząłem zerkać na zegarek żeby sprawdzić jakie mamy tempo. Nie było szaleństw, ale było solidnie - choć nadal sobie swobodnie rozmawialiśmy. I w pewnym momencie stwierdziła "dobra, zostało 500 metrów, teraz Cię zajadę". I zajechała, włączyła takie tempo że mimo wykorzystania wszystkich rezerw dotarłem na ustaloną metę kilkanaście metrów za nią xD

Dzisiaj właśnie wygrała pierwsze miejsce wśród kobiet na półmaratonie w Atenach (ʘʘ) Truchtałem sobie z mistrzynią!

Potem już było tylko spokojne dreptanie, ale wczoraj udało mi się ciutkę przyspieszyć - w misji "czerwony kapturek" podrzuciłem babci świeże bułeczki, akurat wyszło równe 10 km w tempie 5:00/km. Niby nic wielkiego, ale w porównaniu do moich standardowych wybiegań był to miły akcent.

No i dzisiaj... Była ciężka noc, zamierzałem polecieć sobie po południu/wieczorem ze znajomymi. Budzę się bardzo późno, dochodzi 8 rano... a tu za oknem ŚNIEG!!! Nie miałem dość siły woli by się powstrzymać - i śmignąłem xD Tylko skromne 15 km, ale było warto (ʘʘ) Na koniec sobie pomyślałem, że co jak co ale rękawiczki mogłem założyć xD

Miłej niedzieli! ❤️

#sztafeta #enronczlapie #bieganie #ruszkrakow #biegajzwykopem
enron - 100 587,41 - 3,27 - 6,44 - 9,17 - 5,25 - 1,56 - 10,02 - 5,02 - 11,06 - 10,24 ...

źródło: sunday

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
A tu mam taki memento non krzako - NIE ROBIĆ SKRÓTÓW PRZEZ KRZAKI, a zwłaszcza przez żywopłot ¯\(ツ)/¯
Teraz już rozumiem, dlaczego Rycerze mówiący NI! tak się przerazili żywopłotu...
enron - A tu mam taki memento non krzako - NIE ROBIĆ SKRÓTÓW PRZEZ KRZAKI, a zwłaszcz...

źródło: aua

Pobierz
  • Odpowiedz