Wpis z mikrobloga

Ale ci robotnicy budowlani są poj***.
Robi gość u mnie malowanie i szpachlowanie.
Chwali się, że on ma tyle pracy i zarabia tyle kasy, że nie ma kiedy wydawać.** Zapłaciłem mu wczoraj jakieś 25% całości (bo dziś - właśnie teraz robi resztę pracy zleconej do wykonania).
No i jak skończył wczoraj pracę, to po 2h pisze, żeby mu blikiem przesłać jeszcze 200 zł, bo wpadła mu jakaś okazja a nie ma kasy na koncie. Piszę mu żeby przyjechał to mu dam, bo kodów blik ze względów bezpieczeństwa nie wysyłam. Przyjeżdża i prosi jednak nie o 200 a 500 zł, bo jutro jedzie na targ antyków i mówi, że ma kilkaset tysięcy kredytu do spłacenia i że kiedyś siedział za niespłacanie długów. :P

#budujzwykopem #remontujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
Chwali się, że on ma tyle pracy i zarabia tyle kasy, że nie ma kiedy wydawać[....] bo wpadła mu jakaś okazja a nie ma kasy na koncie. [...] bo jutro jedzie na targ antyków i mówi, że ma kilkaset tysięcy kredytu do spłacenia i że kiedyś siedział za niespłacanie długów. :P

@aleksc: czyli trafiłeś na dość często spotykaną w tej branży odmianę budowlańca - gawędziarza. W zależności od warunków i potrzeb
  • Odpowiedz
  • 2
@Jarek_P: o kurde trafiłeś w sedno, dokładnie tak jest, chciałbym w spokoju coś porobić a on ciągle gada i gada do mnie xD to ten typ xD
  • Odpowiedz