Wpis z mikrobloga

#danielmagical @Czolowy_zawodnik
Mela,weź kończ się ośmieszać z tym klepaniem o umowie najmu jo?!
Bo w tym przypadku ta umowa jest warta tyle co nic.
Wystarczy tych tłuków zapytać co jest w tej umowie,to nie będą potrafili odpowiedź.I jak jeszcze ktoś doda,że po pijaku podpisane,albo w innych "dziwnych" okolicznościach w Twoim towarzystwie...
I co ma mówienie o umowie najmu,przy zabieraniu lumpa na izbę?! xd
Umowa podpisana przez dwóch niepoczytalnych typów,alkusów ma mieć jakąś znaczącą wartość jo? Chyba dla Ciebie samego xd #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
@LenoV12: bzdura. Gliniarze przy drzwiach mówili o wyproszeniu niechcianego kolegi z mieszkania - na początku nie było mowy o izbie, zresztą w ogóle była gadanina jakby Jacuś był niechcianym lokatorem.

Nie wiem czy wtedy mogliby wyprosić Jacę jakby pokazał umowę najmu (tak jak to zrobili kiedyś, jak Mariusz sam zadzwonił na niego na psy), bo nie oni są od rozstrzygania w jakich okolicznościach była ona podpisana, i czy ma moc wiążącą.
  • Odpowiedz
  • 6
@Dziennik_Raszejski:
Posłuchaj od momentu jak podchodzi do Jacy.
Mówi,że mieli zgłoszenie,że pod wpływem alkoholu stwarza zagrożenie dla pana Mariusza.
Więc umowa w tym przypadku do podtarcia.
Myślę,że podejście do wywozu jacy zaczyna się wtedy...
Bo skończyły się mandaty,pouczenia. Tylko od razu wyjazd.
LenoV12 - @Dziennik_Raszejski: 
Posłuchaj od momentu jak podchodzi do Jacy.
Mówi,że m...

źródło: IMG_20240402_112426

Pobierz
  • Odpowiedz
@LenoV12 Umowa jest umową, spisana po pijaku czy nie, ma takie samo umocowanie prawne, tak samo jak umowę podpiszą między sobą menele czy profesorowie to od oceniania jej ważności nie są policjanci tylko sąd.
  • Odpowiedz
  • 2
@Warcomx:
Miałem na myśli typ zgłoszenia interwencji,a zasłanianie się umową "najmu" Co ma umowa do interwencji pod kątem zagrożenia życia? W takim przypadku,to nawet właściciela chałupy wywiozą.
Odnośnie samej umowy,to wystarczy spojrzeć na nich dwóch i na tą umowę! By stwierdzić,że coś tu jest nie tak
Bo na bank umowa jest napisana mało wiele po ludzku,a ani jeden ani drugi nie wygląda po ludzku,nie mówi po ludzku,nie zachowuje się po ludzku.
  • Odpowiedz
@LenoV12: nie no, odnośnie tej interwencji i wyjazdu na izbę to tak, tutaj nie ma to związku z żadną umową najmu.

Mówię tylko, jakby chcieli go ,,eksmitować z chaty" - że policja nie ma narzędzi ani mocy sprawczej aby decydować, czy umowa najmu jest wiążąca czy nie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Czolowy_zawodnik:
Ty się sam ułomie wyjaśnij! Skoro potrafisz krzyczeć "on ma umowę najmu" przy interwencji o narażanie życia pod wpływem.
Co jest warta ta umowa,to już wyjasniłem w innych wpisach,że sobie możesz ją wsadzić
  • Odpowiedz