Wpis z mikrobloga

  • 2
@fizzly miejsce jest oblegane praktycznie codziennie i czeka się w kolejce godzinę, co prawda to nie w centrum tylko jakieś 5-10km pod Gdańskiem, a na opinie że „wszystko pyszne ale 52zl za burgera bez frytek to trochę dużo” to napisali że mam jeść ich tańsze burgery
  • Odpowiedz
@johny-kowalski: Nie wiem ile aktualnie euro względem złotego ale tak porównałem bo zawsze jak jestem w Trójmieście to mam wrażenie że ceny są typowo niemieckie.
  • Odpowiedz
@jaavi666: niezrozumiałe to dla mnie, ale wg mnie ten szał minie jak każdy spróbuje ;) no bo sorry, ale choćby nie wiem jak było to dobre, 60zł za burgera? za tyle można zrobić obiad dla całej rodziny.
  • Odpowiedz
@jaavi666: jeździłem tam jak jeszcze byli w starej lokalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem podnieśli ceny i odpuściłem. No i trochę daleko mi się zrobiło.
Trzeba przyznać, że pomimo wysokich cen mają sporo klientów i biznes dobrze się kręci.
  • Odpowiedz
@fizzly: knajpie dowiesz za te kasę schabowy z frytkami dla dwóch osób. U nas niektóre potrawy są kultowe. Rzemieślnicze hamburgery zaliczają się do tej kategorii. To kwestia mody, to przejdzie. Snobi przerzucą się na coś innego.
  • Odpowiedz
@fizzly . Ludzi w opór, nawet jak część rezygnuje to ciężko o stolik a idzie sezon. Właścicielka mocno tam działa bo często chodzi i zagaduje więc jak zacznie się lekko sypać to pewnie zareaguje.
Ale tak jak mówię, czasami tamtędy przejeżdżam autem i ludzi w opór.
  • Odpowiedz
@jaavi666: 5 dyszek to już się standard robi powoli, jeszcze teraz większość knajp się trzyma przy 4 dychach ale myślę, że do końca roku to się zmieni
  • Odpowiedz
@fizzly: Skoro bez rezerwacji ciężko o stolik w godzinach szczytu i weekend to Twoje wróżenie można schować między książki. A knajp z takimi cenami za burgera coraz więcej i taka sama sytuacja.
  • Odpowiedz
@jaavi666: powinno być taniej, a frytki za dopłatą jakąś 4-6zł
mnie wkurza że dodają frytki na siłę, nie lubię i nie chce ich jeść i chyba tylko ze 2-3 lokale mi rabatują cenę za burgera jak nie biorę frytek ale to tylko dlatego, bo jestem stałym klientem. W innych knajpach musze płacić mimo, ze ich nie chce, a czasem na siłę dają i idzie to na zmarnowanie
teraz już trochę
  • Odpowiedz