Wpis z mikrobloga

Okej, doszedłem do momentu, że nie daję rady progresować. Większość bramek tracę w podobny sposób - odbicie od moich obrońców, którzy nie dają rady przyjąć piłki i wpada bramka (nie przyjmuję na sprincie) , albo długie, prostopadłe podanie do napastnika, który wsadza bramkę z 45-60° konta. Co powinienem zmienić? Formację? Większość gier przegrywam 4:3, 3:2, bramki ladowane pod koniec gry - przez zespoły ewidentnie gorsze pod względem piłkarzy. Moje xG znacznie wyższe od przeciwnika w większości przypadków.
#fut
suleD - Okej, doszedłem do momentu, że nie daję rady progresować. Większość bramek tr...

źródło: Screenshot-2024-04-20-13-50-14-648-com-ea-gp-fifaultimate

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@suleD po pierwsze zwiększ masę tzn zgranie:p
Mam podobnie, potrafię mieć 10 strzałów 3,5 xg gdzie przeciwnik 3 i 0,2 xg i zgadnij co - przegrywam 0:3.
Jedynym progresem jaki zrobiłem to mam #!$%@?, czasami gra po prostu nie pozwala strzelić.
Ewentualnie sprawdź pada czy nie świruje np tym https://hardwaretester.com/gamepad , ja nie mogłem strzelić bramki bo miałem #!$%@? analoga.
A i dorzucam skład, żebyś wiedział czym ja nie mogę strzelić:))
koters - @suleD po pierwsze zwiększ masę tzn zgranie:p
Mam podobnie, potrafię mieć 10...

źródło: temp_file2397045009116544616

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@koters: nie sprawdzę pada, bo xbox. Właśnie grałem mecz, obronilem karnego, bramkarz odbił bezpośrednio pod nogi przeciwnika i wpadła bramka. Mam dość. Mam wrażenie, że tak wpada 80% bramek
  • Odpowiedz
  • 0
@koters: mam dosc. Każdy mecz to samo, pilka odbija się od moich obrońców wprost pod nogi przeciwników. Jakieś ustawienia mam sprawdzić czy co?
  • Odpowiedz