Wpis z mikrobloga

Przeszedłem sobie z #orangeflex do #njumobile w ofercie "abonament 29zł/mies." i dobrze widzę, że nie ma aplikacji do zarządzania kontem? Żeby skorzystać z aplikacji, musiałbym przejść do oferty subskrypcyjnej, która - jeśli dobrze rozumiem – jest dokładnie taka sama jak abonament? Ale wtedy pewnie stracę 3 miesiące za 0zł? #gsm #siecikomorkowe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marafc Przeczekaj te trzy miesiące ja tak samo robię i przechodzę do subskrypcji właśnie. Taka głupota z tą aplikacja w Nju niestety jest
  • Odpowiedz
działało a ter


@marafc: nie kumam tej subskrypcji. Domyślnie jest to samo, różnice są drobne. Czy chodzi o to, żeby móc bezkarnie i w dowolnym momencie zmieniać stawki? :D No bo w końcu to nie abonament z umową, ale subskrypcja xD
  • Odpowiedz