Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie to że poszukiwania Yanka wyglądają tak że znajduje 10 centów na plaży i nie ma innych sygnałów podczas gdy Odyn co chwilę coś trafia. Ciekawi mnie dlaczego tak jest. Oczywiście głównie dlatego że Odyn to detektorysta a Yanek parodysta, ale z czego wynika różnica? Yanek nie potrafi dobrze ustawić detektora? Nie słyszy sygnałów? Czy może wybiera najgorsze możliwe plaże?
#odyn #yanek #korsir
  • 12
  • Odpowiedz
@bardzomalyczlowiek: poziom przeciętnego widza jest tu żenujący. Ale co się dziwić jak średnia wieku to 13 lat. Przecież już zostało wyjaśnione że grubas z rudym zrobili akcje podrzutów w najlepszym czasie antenowym w święta żeby podbić kanał rudego przed otwarciem sklepu cumperowego. Gej z pasji się wystrzelał z kasy na tego ulepa to starczyło tylko na jeden pierścionek. Przejechali kilka krajów ale akurat na święta i tuż przed powrotem trafili na
  • Odpowiedz
@bardzomalyczlowiek: Doświadczenie tu nie ma tak dużej kwestii, wystarczy najechać na przedmiot by słyszeć sygnał. Te miejsca są już mega przeczesane bo jest już grubo po sezonie. Pomijam to, że bez sensu łazić po tak olbrzymich plażach, lepiej robić te mniejsze. Odyńcom w albanii albo się przyfarciło albo ustawka. Trochę ciężko wierzyć, że aż tyle tego tam było w jednym miejscu, ale wszystko jest możliwe. Nie wiem jak bardzo w albanii
MacGyver007 - @bardzomalyczlowiek: Doświadczenie tu nie ma tak dużej kwestii, wystarc...

źródło: Screenshot_20240419_155639_Gallery

Pobierz
  • Odpowiedz
@MacGyver007: nie chodzi mi tylko o tą złotą plażę w Albanii, oni jak coś poszukują to co chwilę jest jakiś sygnał. Ołów, zawleczki, grosze, blaszki itp. Yanek chodzi cały dzień i potem się włącza z wiadomością "nie było sygnałów" To są te detale.
  • Odpowiedz
@bardzomalyczlowiek: żadnych detali, albania jest daleko, mniejsza szansa, że ktoś ich nakryje, nastawiali się na kg złota, znajdowali śmieci, to trzeba było ratować sytuacje, a że trzeba było wracać to nakupywali złota w lokalnym lombardzie i na szybko przed powrotem, żeby rudego blondaska podciągnąć przed otwarciem sklepu. Ostatnio pełno info było, że złoto z dnia na dzień podrożało o podajże 15-25% więc się opłacało. Trzeba być idiotą żeby nie rozumieć tej
  • Odpowiedz