Wpis z mikrobloga

chyba się wybiłem na tiktoku. nigdy więcej januszexów i innych podłych miejsc zarobkowych. od lutego nie pracuję na etacie. w------i mnie w Niemczech jak psa, bo nie znałem jeszcze dobrze języka i nie znałem wszystkich swoich praw. teraz próbuję znaleźć alternatywne formy zarobku. idzie coraz lepiej. byłem uzależniony od social mediów, ale uwolniłem się od tego i teraz zarabiam na tym pieniądze. dostałem duże wsparcie od Niemców za to że mnie oszukali. teraz mam zasiłek i mogę zacząć kurs integracyjny. pierwszy raz czuję że lubię siebie i swoje życie.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cognus: jeśli nie to to mogę być tłumaczem albo pracować w copywritingu. znam 3 języki i cały czas się ich uczę. Nie mieszkam w Polsce i prawie nie mam kontaktu z Polakami, więc nawet polskiego się uczę
  • Odpowiedz
@Cognus: To ucz się chociaż swojego żeby go lepiej znać. Polacy mają problem z wypowiadaniem się we własnym języku. I to duży problem. W końcu masz piękny język jest zarazem jednym z najtrudniejszych na świecie.
  • Odpowiedz
@slapdash: jakie może? Widzę że masz problem z czytaniem po polsku. Moim zdaniem powinieneś przemyśleć uczęszczanie na korepetycje z języka polskiego. Uczęszczam na kurs integracyjny który sponsoruje niemieckie państwo. Po tym kursie dostaję papier że znasz kulturę niemiecką i język oraz możesz się ubiegać o obywatelstwo. Godności to ty nie masz co najwyżej i rozumu też pewnie niewiele. Za pół roku kończę kurs i mam mógłbym nawet się starać o
  • Odpowiedz