Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wyszukać odpowiednego lekarza do moich problemów. Bo nie wiem czy googlować psycholog, psychiatra czy jakiś terapeuta. Ktoś kto mnie zdiagnozuje i poradzi coś na moje troski.
Mianowicie choruje na lenistwo. Szczególnie takie do pracy, nauki. Do tego brak ambicji, marzeń. Każdy dzień w pracy to dla mnie katorga. A pracę zmieniałem dziesiątki razy. Najlepszy czas w moim życiu to był jak zachorowałem na nowotwór jądra. Brałem chemię, miałem operację. I to był najlepszy moment w życiu bo siedziałem na zwolnieniu i nikt niczego ode mnie nie oczekiwał. To chore ale się popłakałem jak powiedzieli, że jestem zdrowy i koniec zwolnienia. Szczerze liczyłem na przerzuty na drugie jądro, że czeka mnie kolejny rok laby. A jak umrę to trudno.
Muszę coś z tymi myślami zrobić bo już sobie nie radzę. Gdzie szukać pomocy i kogoś odpowiednego jak namierzyć?
#zalesie #psychologia #psychiatra #depresja #zdrowie #przegryw

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

• 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim najpierw psycholog, lenistwo samo w sobie to nie jest chorobą, wybierz się do psychologa, porozmawiaj by zobaczyć czy nie siedzi za tym coś głębszego (np depresja) I krok po kroku zacznij pracę nad sobą
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To przecież normalne. Nie pracuje się dla przyjemności, tylko dla pieniędzy. A za nie już można zapewnić sobie przyjemności. No po coś do tej pracy chodzisz przecież. Masz też przecież ambicję i marzenie by móc nic nie robić. A do tego trzeba mieć kasę.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kabotyno: Pierwsza lepsza osoba z google czy jakoś szukać rekomendacji? Większość to kobiety. Mirki piszą często, że lepiej celować do mężczyzn. Prawda?
Nie chce też żeby jakieś julczysko się ze mnie śmiało bo 40 letnieniu chłopu nie chce się wstawać do pracy. A takie sytuacje maja miejsce, były na ig czy snapie profile gdzie julki szydziły ze swoich pacjentów i opisywały ich historie. A nawet znałem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @dr3vil: patrząc po ludziach w pracy to każdy jakiś zadowolony, śmieszki, chęć brania trudniejszych zadań, jakieś celowe utrudnianie sobie pracy typu "piątek dzień w którym rozmawiamy w firmie po angielsku" i tak dalej. A ja mam wymioty.
Moje marzenia i ambicje typu nic nie robić niestety odbijają się lukami w CV przez co nikt już nie patrzy na mnie poważnie. Albo najniższe pieniądze albo idź szukać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jeśli się nie czujesz komfortowo z kobietą młodszą od Ciebie, wybieraj sobie starszą kobietę lub starszego mężczyzny. Do psychologa idziemy by przegadać swoje sprawy i spróbować rozwiązać co się da, więc najlepiej żebyś się czuła komfortowo ze swoim wyborem osoby
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @dr3vil: Tak, chodzi o kasę na życie. Nie jestem wymagający. Starczy mi najniższa krajowa. Niestety, aby zarabiać więcej nie mam ambicji. Nie powiem, chciałbym ale jest to za duży ból dla mnie. Po prostu mi się nie kalkuluje zacisnąć zęby i iść robić za te 10tys/miesięcznie bo co z tego będę miał? No pojadę sobie na wakacje, fajnie. 2 miesiące rekompensaty za rok harowania xD Znam
  • Odpowiedz