Wpis z mikrobloga

Myślałem, że Trzecia Droga to sensowna alternatywa dla PiS i KO ale jak patrzę jakich ludzi wzięli na listy to już mnie to odrzuca. Najpierw Gomoła złapany za branie kasy, Teraz Protasiewicz. W tle jeszcze Kobosko czyli szara eminencja Hołowni. Naprawdę nie ma na kogo głosować w tym kraju, wszystkie partie są pełne działaczy wziętych po znajomości, masakra.

#polityka
  • 5
  • Odpowiedz
@Leotard00:

Myślałem, że Trzecia Droga to sensowna alternatywa

Nie, nie myślałeś.
Reagowałeś.
Jak dziecko.
Albo osoba zmanipulowana.

Głosowanie na KO czy Trzecią drogę świadczy o histerii i emocjach, no chyba że jesteś za uwaleniem CPK, EJ, przymusową relokacją czy niekończącą sie dyskuhą o aborcji.
Wtedy to też kiepsko świadczy o intelekcie... .
  • Odpowiedz
  • 0
@w0jmar nie głosowałem emocjami, tylko na w moim mniemaniu mniejsze zło. Problem jest taki, że wszystkie partie mają coś za uszami. Pis niby jest przeciwko agresywnej polityce UE i uchodźcom ale jak przyszło co do czego to przyklepali fit for 55 i zielony ład, a uchodźcom dawali wizy za kasę, czyli w skrócie hipokryci
  • Odpowiedz
@Leotard00: A co myślisz, że w partii każdy jest dokładnie prześwietlany i krystaliczny? Idąc tym tropem to zawsze będziesz miał pretensje do polityków i nic ci nie będzie pasować
  • Odpowiedz