Wpis z mikrobloga

@Andrzej_Buzdygan głupie lafiryndy. Było się nie ruchać albo zabezpieczać. Teraz to w dupie mam co czują i sobie myślą i czy mają traumę. Podejmujesz wybór, ponosisz konsekwencje, proste. Podjęła wybór SAMA to niech teraz SAMA radzi sobie z konsekwencjami nie obciążając tym bliskich czy społeczeństwa takimi głupawymi plakatami i hasłami xDD
  • Odpowiedz
@crazykokos

@Andrzej_Buzdygan głupie lafiryndy. Było się nie ruchać albo zabezpieczać. Teraz to w dupie mam co czują i sobie myślą i czy mają traumę. Podejmujesz wybór, ponosisz konsekwencje, proste. Podjęła wybór SAMA to niech teraz SAMA radzi sobie z konsekwencjami nie obciążając tym bliskich czy społeczeństwa takimi głupawymi plakatami i hasłami xDD

@crazykokos Ty tak serio? Raka płuc też nie leczyć bo palacze muszą ponieść konsekwencje?
Jak ktoś skoczy na bańkę do płytkiej wody też mu życia nie uratujesz? Jak ktoś się oszpecił tatuażem ale zmądżał to też nie powinien
  • Odpowiedz
@vipcypr8 takiego z rakiem płuc spowodowanym przez palenie odesłałabym do hospicjum i nie oferowałabym leczenia. Wystarczy wywiad z sąsiadami jaki tryb życia prowadził. Pewne słabe jednostki trzeba starać się utylizować a słuchać ich jęczenia, bo są głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan: a może by tak odwrócić i zrobić grafikę "pozwoliłam się urodzić mojemu choremu dziecku z bezmózgowiem tak. do dzisiaj śni mi się zniekształcona, żabia twarz człowieka, którego 9 miesięcy nosiłam w sobie. biedne stworzenie zmarło pierwszego dnia po porodzie."
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan: znamienne, że kobiety kobietom taki los gotują wpędzając je w takie chore poczucie winy zamiast okazać wsparcie. I jeszcze na tym kampanie budują. Empatyczna płeć jak to mówią.
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan jak ktoś nie był w ciąży to nie wie jakie zmiany hormonalne wtedy zachodzą i jak organizm kobiety przechodzi w tryb ochrony płodu każdym kosztem. Są może kobiety, które dokonały aborcji i nie czują z tego powodu wyrzutów, ale to jest mniejszość, 34 na 1000 kobiet przy legalnym dostępie z czego część może tego żałować. Większość kobiet jednak nie jest w stanie dokonać aborcji.
  • Odpowiedz